Гладчук:”Якщо вакцини не буде, а вірус постійно мутуватиме, думаю нам в масках ходити прийдеться періодично все життя”

Якщо вакцини не буде, а вірус постійно мутуватиме, думаю нам в масках ходити прийдеться періодично все життя. 
Відомо про понад 222 випадки повторного зараження у Південній Кореї. Це свідчить, що імунітет від Covid-19 не завжди у людей формується:
https://www.aljazeera.com/…/coronavirus-quandary-patients-s…
Там де епідемія набрала обертів, то і карантин не допомагає!
Регіон, що оточує італійське місто Бергамо, зафіксував найгірше зростання на міжнародному рівні з 464% зростанням смертності над нормальним рівнем, за ним – Нью-Йорк зі збільшенням на 200%, а Мадрид, Іспанія – на 161%. Про приховану смертність та її різке зростання пише Financial Times
https://www.ft.com/con…/6bd88b7d-3386-4543-b2e9-0d5c6fac846c
Але пандемію все ж вдається деяким країнам зупинити. Згадаймо Китай та Сингапур.
І взагалі, якщо б з самого початку коронавірусний диверсант Зеленський не закликав повертатися заражених та хворих українців з-за кордону або хоча б МОЗ забезпечував для них обсервацію, то не було б необхідності в повному карантині в Україні:
https://sprotiv.org/70933
Або ж, якщо б ввели суворий карантин, то через 4-6 тижнів його можна було скасувати, а його по суті вводили поетапно, ніби розважаючись – у нас при владі зелені гниди, а це блазні, аферисти та ватники.
Думаю людству все ж марно сподіватися на колективний імунітет або вакцину – імунітет при коронавірусі дуже слабкий або його не існує.
Нас рятуватиме лише жорсткі санітарно-протиепідемічні заходи, тому в Україні слід негайно відновити Державну санітарно-епідеміологічну службу:
https://gladchuk.info/1840
Нагадую, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока:
https://sprotiv.org/70765
Ніколи не займайтеся самолікуванням та одразу звертайтесь до сімейного лікаря, коли відчуваєте симптоми застуди.
Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.
Україна переможе!
Вірю. Знаю. Зможемо!
#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

Vadym Gladchuk, facebook