Гладчук про необхідність відкриття правоохоронними органами щоразу фактових кримінальних проваджень щодо всіх виявлених випадків зараження коронавірусом

 

МВС України

Я є лібералом за світоглядом та противником впровадження надзвичайного стану, що обмежить конституційні права громадян. Водночас я є патріотом України, гуманістом та дуже занепокоєний швидким поширенням коронавірусної інфекції. Для мене кожна смерть співвітчизника – це особиста біль для мене.
Мені відомо, що Ізраїль ввів систему цифрового стеження за переміщеннями своїх інфікованих громадян. Вона працює за допомогою інформації з їх мобільних пристроїв. Так, вже близько 400 громадян Ізраїлю отримали повідомлення на мобільні про порушення карантину щодо коронавіруса.
Вважаю, що в Україні слід теж запровадити подібні протиепідемічні заходи. Інфіковані коронавірусом громадяни, що повернулися з закордону, часто ігнорують заклики МОЗ дотримуватися карантину, заражаючи своїх рідних та друзів.
Тому я наголошую на необхідності відкриття правоохоронними органами щоразу фактових кримінальних проваджень щодо всіх виявлених випадків зараження коронавірусом. Така стаття існує:

Кримінальний Кодекс України Стаття 325. Порушення санітарних правил і норм щодо
запобігання інфекційним захворюванням та масовим
отруєнням

Стаття 8 Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність” дозволяє органам МВС здійснювати спостереження за особою, річчю або місцем, а також аудіо-, відеоконтроль місця згідно з положеннями статей 269, 270 Кримінального процесуального кодексу України.

Данні про всі контакти інфікованої (хворої) людини органи правопорядку мають негайно передавати до спеціальних протиепідемічних служб Міністерства охорони здоров’я.

Українці!

Пам’ятайте, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

Вадим Гладчук, фейсбук