Вадим Гладчук : ГОТІВКОВІ ГРОШІ МОЖУТЬ БУТИ СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИМИ

 

ГОТІВКОВІ ГРОШІ МОЖУТЬ БУТИ СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИМИ

Я публікував у своєму фейсбуці посилання на наукове дослідження Національного інституту алергії та інфекційних хвороб (NIAID), що входить до Національного інституту здоров’я США. Вчені встановили, що SARS-CoV-2 залишається життєздатним у повітрі щонайменше 3 години та 3 доби на пластику:
https://sprotiv.org/70840
На картоні період напіввиведення SARS-CoV-2 був довшим, ніж у SARS-CoV-1. Орієнтовні відмінності періодів напіврозпаду двох вірусів були невеликими, за винятком картону. Гроші – це папір. Отже на цій поверхні вірус може залишатися життєздатним годинами та заражати громадян.

Ви пробували рахувати гроші у рукавичках? Отож. Це дуже незручно. Часто люди при купівлі необхідного у магазинах чи аптеках, знімають рукавички, наражаючись на додаткову небезпеку бути інфікованими.
Ще у лютому (за кілька тижнів до цього дослідження американських вчених) я просив своїх рідних вести розрахунки тільки банківською пластиковою картою. Це зручно та в умовах пандемії є додатковим заходом безпеки.

Недарма Федеральна резервна система США вже кілька тижнів відправляє на карантин долари з Азії перед поверненням їх у фінансову систему США:
https://minfin.com.ua/ua/2020/03/08/41589022/

Любі друзі!
Українці!

Прошу вас не розраховуватися готівкою, а використовувати платіжні банківські карти – на грошах може бути смертельний вірус.
Бережіть себе.
Пам’ятайте, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

Вадим Гладчук, фейсбук