Вадим Гладчук уточнив свій позов проти депутатського «рукоблуддя» при голосуванні за тоталітарні закони 16 січня

На фото Вадим Гладчук біля канцелярії суду
На фото Вадим Гладчук біля канцелярії суду

Вадим Гладчук подав до Вищого адміністративного суду України уточнену позовну заяву, в якій оспорює негласність голосування руками на скандальному засіданні Верховної Ради України 16 січня 2014 року.

За словами Гладчука, він хоче знати поіменно, у кого з депутатів лічильна комісія порахувала підняті руки, але на веб-сайті парламенту таких даних не розміщено. За порівнянням політика, «образно кажучи, група заколотників з мандатами наче повдягали балаклави і підняли руку на Українську демократію підло та анонімно, а зараз кожен відхрещується від свого ганебного голосування».

Прийняття «законів про диктатуру» у такий «бандитський» спосіб Гладчук назвав «депутатським рукоблуддям». Він наголосив, що Конституція вимагає від депутатів особистого голосування, тому дані про результати голосування мають оприлюднюватися поіменно, щоб виборці могли формувати своє персональне ставлення до кожного з політиків.

У позові Гладчука Вищий адміністративний суд України більшість позовних вимог залишив без розгляду, але дві позовних вимоги суд попросив уточнити.

За попередньою інформацією, суддя О. Кравцов, на розгляді у якого перебуває справа за позовом Гладчука, взяв лікарняний до 10 лютого 2014 року.

Нагадаємо, що прийняття та подальше, нібито, скасування «законів про диктатуру» режим Януковича супроводжував безсоромними псевдо-юридичними махінаціями. В рамках цієї «гри у наперстки» станом на 06.02.2014 р. міністр юстиції Лукаш переконує громадськість, ніби закони скасовані, але у базі «Законодавство України» на сайті Верховної Ради України у Кримінальному кодексі України досі значаться статті «Наклеп» та «Екстремістська діяльність» і решта диктаторських нововведень теж нікуди не зникли.