Гладчук називає зрадою відмову Зеленского від параду на День Незалежності

 


Парад на честь дня Незалежності України є багаторічною традицією шанування головного свята для нашої держави, зазначає Вадим Гладчук – редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло”.
Гладчук називає зрадою заяву Верховного головнокомандувача Зеленского про відмову від параду на День Незалежності.

Парад як військовий ритуал є найскладнішою формою синхронізації руху великої кількості особового складу та техніки.

З прадавніх часів тріумфів цезарів – це демонстрація Urbi et orbi (городу та світу) сили та військової могутності держави.

В Україні на військовому параді 2018 року вперше продемонстрували практично всі нові зразки техніки та озброєння: оперативно-тактичний комплекс «Грім-2», високоточну систему залпового вогню «Вільха», автоматизовану РСЗВ «Верба», нову самохідну 155-мм гаубицю «Богдана».
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4_%D0%BD%D0%B0_%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B4%D0%BD%D1%8F_%D0%9D%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

В умовах війни з Росією на Донбасі військовий парад на День Незалежності важливий для підняття морального духу нації та військово-патріотичного виховання громадян.

Піаром для лохторату називає заяву Зеленського про роздачу грошей від параду на премії військовим Гладчук.
Чому б не відмовитися тоді від такої чисельної охорони, не відмовитися від літака (літати економ класом, наприклад), віддати на потреби армії, пенсіонерів та бюджетників свої броньовані мерседеси. В кінці кінці скільки сотень мільйонів піде на новий офіс?

Зеленський не розуміє, що весь світ (і країна-агресор у першу чергу) мають бачити на Майдані, що в України є зброя, є літаки, є танки та герої-військові?

Прості люди мають пишатися своєю армію і своєю зброєю, а преЗЕдент не має права ховати її від українського народу, – вважає Гладчук.