Гладчук хвилюється, що Зеленського підмінили?

Зеленського підмінили?

https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2285234261726937

Вадим Гладчук, редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло” вважає промову президента від 7 липня 2019 року
дуже патріотичною.

Все вірно: народ України – це не табір. Не нас “ділити” та розділяти путінським посіпакам.

Але є але. І не одне, а кілька.

Якби за списком президентської партії “Слуга народу” 22 номером не йшов кум Медведчука, якого чомусь не виключили зі списку можна було б вірити словам преЗЕдента…

Гладчука обурює той факт, що у народні депутати балотується кум президента-країни агресора, солдати якого вбили тисячі громадян України. З 17 березня 2014 року США ввели санкції проти Віктора Медведчука, які діють і понині. А в Україні він йде до парламенту.

2 липня Вадим Гладчук назвав загрозою для національної безпеки України купівлю близьким до кума путіна Віктора Медведчука народним депутатом від “Опозиційного блоку” Тарасом Козаком телеканалів “112 Україна” і NewsOne, телеканалу “Zik” та “Інтер”.
https://gladchuk.info/1491

Гладчук закликав президента Зеленського скликати позачергове засідання РНБО щодо встановлення факту придбання путіним чотирьох українських телеканалів.
На думку Гладчука РНБО має дати доручення правоохоронним органам дослідити джерела походження коштів на ці багатомільйонні угоди.
РНБО повинно звернутися до Антимонопольного комітету України щодо проведення розслідування порушення антимонопольного законодавства через концентрацію в одних руках 4 загальнонаціональних каналів.

РНБО має вимагати від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення дати оцінку щодо загрози інформаційній безпеці України концентрації в руках одного проросійського політика 4 загальнонаціональних каналів, – вважає
#Гладчук.
 
Невже СБУ відкриє проти ініціаторів російського телемосту в Україні провадження за статтею 111 (державна зрада), запитує президента редактор Спротиву?

Хочете поговоріть з путіним – почніть розмову з його кума Медведчука.
Порошенко не зміг (не схотів) його зупинити – від починав з СДПУ (0) .
Зеленський зможе? У нього СБУ, ДБР, баришивський і окружний суди. Аваков з МВС також перевзувся у слуги народу.

Все дуже просто. Не говоріть,
#Зеленский, багато та довго двома мовами.

Працюй-те!

Зеленського підмінили? https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2285234261726937Вадим Гладчук, редактор часопису…

Posted by Марцинюк Анастасія on Monday, July 8, 2019