Гладчука, який захищав права людини, заблоковано у фейсбуці на 30 днів за брехливими скаргами російських ботів

 

Вадима Гладчука знову заблоковано у фейсбуці на 30 днів за скаргами російських ботів з Ольгіно. Цього разу за звинуваченням “за пропаганду ненависті через сексуальну орієнтацію”.
Хоча у своєму дописі він навпаки (!) захищав права людини та виступив проти провокування з за перебрику штучного конфлікту за сексуальною орієнтацією.

Ось цитата:
“Це російська технологія маніпуляцій суспільною свідомістю.
Нам замість реальної війни за Донбас з росією політтехнологи “Єдіной Росії “втюхують вигаданий конфлікт за сексуальною орієнтацією.
У мене у друзях у фейсбуці знайдеться кілька десятків свідків моєї традиційної орієнтації.
Я не гей.
Але я за права людини. Це особиста справа кожного – кого і яка кохати, як отимувати задоволення від фізіологічної близкості.
https://sprotiv.org/69947
Не лізьте в чуже ліжко. І не заважайте людям боротися за своє право на вільний секс.
Водночас, для мене як політика та кандидата у народні депутати України по 223 округу (Київ, Шевченківський район) з точки зору розвитку держави та збільшення народжуванності українців завжди буде відкритим питання підтримки традиційної сім’ї. Держава має стимулювати народжуваність, збільшивши у 10 разів розмір соціальної допомоги при народженні дітей, допомогати одиноким матерям, забезпечивати житлом баготодітних сімей справою, а не на папері.
Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з м*скалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
Т.Г. Шевченко”

Вадима Гладчука знову заблоковано у фейсбуці на 30 днів за скаргами російських ботів з Ольгіно. Цього разу за…

Posted by Марцинюк Анастасія on Tuesday, June 25, 2019

Гладчук пише англійською до адміністрації фейсбук:
I was blocked in facebook for 30 days for complaints from Russian bots from Olgino. This time on charges of “promoting hatred through sexual orientation.”
Although in my letter I, on the contrary, (!) Defended human rights and opposed the provocation of an artificial conflict of sexual orientation.
Here is a quote:
“This is a Russian technology of manipulation of public consciousness.
Instead of a real war for Donbass with Russia, the political technologists of “Edinaya Russia” invented a fictitious conflict on the sexual orientation.
Please read my post carefully and unblock me.