Гладчук пропонує ректору Київського національного університету підписати наказ про вшанування Святослава Горбенка, який віддав своє життя в бою за Україну у Донецькому аеропорту

Пропоную ректору Київського національного університету Леоніду Губерському підписати наказ про заходи вшанування пам’яті Святослава Горбенка.

Святослав Горбенко – 19-річний студент КНУ, який 3 жовтня 2014 року віддав своє житття за Україну.
Він навчався в Інституті філології Київського університету. Знав кілька мов, перспектива – блискучого викладача, науковця, історика.
Святослав брав участь у Революції Гідности. Став добровольцем. Влітку 2014 року отримав подання на звання молодшого лейтенанта, погони – не встиг. Фронт. Донецький аеропорт.
У жовтні, рятуючи травмованого побратима, отримав смертельне поранення осколком танкового снаряду. Похований на Берковецькому кладовищі.
Позивний – «Скельд».

Текст як приклад.
НАКАЗ
(обгрунтування вище)
1. Щороку 1 вересня на 1 парі вшанувати хвилиною мовчання Святослава Горбенка.
2. Надрукувати пам’ятки про Святослава Горбенка та щороку вручати їх всім студентам-першокурсникам.
3. Підтримати ініціативу студентів з облаштування пам’ятної дошки на фасаді корпусу Київського національного університету

Це питання обговорюється дуже широко у соцмережах – пишуть, що студентська ініціатива щодо облаштування пам’ятної дошки на фасаді корпусу Київського національного університету – роками відкидається ректоратом.
Тому варто ректору КНУ, якщо він патріот України, а не ватнік підтримувати патріотичні студентські ініціативи.