Гладчук: Варті нашої поваги й подяки ті 6 із 17 суддів КС

Ігор Сліденко, Сергій Сас, Василь Лемак, Микола Мельник та Олег Первомайський, – імена цих Суддів Конституційного суду колись будуть викарбувані золотими літерами у підручниках історії України.
https://sprotiv.org/69928
І не лише історії, а і підручниках конституційного права, яке, як нам показує перемога студентів, у найближчій перспективі не буде викладати у Київському національному університеті заступник голови адміністрації зрадника України януковича Андрій Портнов.
Варті нашої поваги й подяки ті 6 із 17 суддів, які не голосували за узурпацію влади презедентом.
Є лише два рішення КС, які можуть зрівнятися з цим рішенням КС за цинізмом і правовим нігілізмом. Одне – що другий термін президентства Кучми є першим. І інше – яким КС у 2010 році змінив Конституцію без парламенту, дозволивши Януковичу узурпувати владу.

Я сподіваюся, що судді Верховного суду будуть більш мужніми та відданими закону та справедливості і визнають за моїм позовом протиправним та нечинним указ зеленского про розпуск парламенту

Нагадаю, що я отримав листа щодо мого позову до зеленского про нелегітимний розпуск парламенту.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2261809777228985&set=a.103106309766020&type=3&theater
Верховний суд призначив розгляд справи №9901/275/19 за позовом Гладчука Вадима Федоровича до президента України Зеленського Володимира Олександровича про визнання протиправним та нечинним указу президента України за моєю апеляційною скаргою на 26 червня 2019 року.
Справа розглядатиметься у порядку письмового провадження без виклику учасників сторін у приміщенні Верховного Суду за адресою: вул. Пилипа Орлика, 8, м. Київ

3 червня 2019 року я подав до Великої Палати Верховного Суду Апеляційну скаргу на ухвалу Верховного Суду про відмову у відкритті провадження за моїм позовом до президента Зеленського про визнання протиправним і нечинним указу про розпуск парламенту.
Повний текст апеляційної скарги за цим посиланням:
https://sprotiv.org/69808

Ігор Сліденко, Сергій Сас, Василь Лемак, Микола Мельник та Олег Первомайський, – імена цих Суддів Конституційного суду…

Posted by Vadym Gladchuk on Friday, June 21, 2019