Гладчук підозрює путінських зебень у вбивстві народного депутата Дмитра Тимчука

Перше що помітив у цій заяві на сторінці вбитого журналіста Дмитра Тимчука:

https://www.facebook.com/dmitry.tymchuk/posts/2109225129206131
Закрито коментарі для всіх не друзів Дмитра Тимчука. Раніше такого не було.
Друге – це теза “вважаємо необхідним дочекатися офіційних результатів слідства. Просимо поставитися до цього прохання з розумінням та повагою”.
Але першою офіційною і єдиною (!) версією був фейк від Антона Геращенко член Коллегии у Ministry of Internal Affairs про самострел.
Цього вже немає: ” у себя дома при чистке наградного пистолета нанёс себе смертельное ранение”!
Після хвилі викривань у фейсбуці та пресі була оприлюднена нова версія аваківської поліції – це вбивство через пограбування:
“З квартири загиблого координатора групи “Інформаційний спротив”, нардепа фракції “Народний фронт” Дмитра Тимчука зникли ювелірні вироби”, – про це повідомив відділ комунікації Національної поліції Києва.
https://kyiv.npu.gov.ua/…/novi-fakti-z-misczya-zagibeli-d…/…
“У ході проведення слідчих дій особа, близька до загиблого народного депутата, заявила про ймовірну відсутність декількох ювелірних виробів”, – зазначили в повідомленні.
 
Я впевнений, що вбивство народного депутата Дмитра Тимчука скоєно тим, кого він добре знав та довіряв. Це може бути хтось з тих, хто підтримав зебень з Народного фронту або це друг, завербований російською розвідкою.
Я звертав увагу у своїх дописах у фейсбуці на вже восьме (!) поспіль редагування у фейсбуці допису Геращенко про смерть координатора групи “Інформаційний спротив” Дмитра Тимчука (дивіться історію змін).
Частина Народного фронту пішла до Європейської солідарності Петра Порошенка (Андрій Парубій, Тетяна Чорновіл, наприклад).
Частина підтримала Авакова, який працює на путінських зебень.
Ці люди сьогодні мають доступ до сторінки Тимчука та закликають нас вірити МВС Авакова, дочекатися офіційних результатів слідства, яке відпочатку поширювало фейк “у себя дома при чистке наградного пистолета нанёс себе смертельное ранение”.
 
P.S. Для мене Журналіст, координатор групи “Інформаційний спротив” та народний депутат Дмитро Тимчук завжди буде Героєм України на відміну від Антона Геращенко, який підписав звернення до президента з пропозицією нагородити Дмитра Тимчука орденом «Свободи» (посмертно).
https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/2287817661305068
 

P.P.S. Вважаю необхідним створення спеціальної тимчасової парламентської слідчої комісії щодо розслідування вбивства народного депутата Дмитра Тимчука.

Перше що помітив у цій заяві на сторінці вбитого журналіста Дмитра…

Posted by Vadym Gladchuk on Friday, June 21, 2019