Гладчук звернувся Центральної виборчої комісії з заявою не цензурувати його тезу “путін – хуйло”

Я сьогодні звернувся до Центральної виборчої комісії з заявою не цензурувати мою тезу “путін – хуйло” у моїй
передвиборній програмі як кандидата у народні депутати по 223 виборчому округу (Київ, Шевченківський район).
Українська вікіпедія пише, що вислів “путін – хуйло” серед філологів розглядається як мем та сленговий неологізм і обсценізм в українській мові:
https://uk.wikipedia.org/…/%D0%9F%D1%83%D1%82%D1%96%D0%BD_%…!
Вислів набув популярності серед противників політики Володимира путіна як в Україні, так і за її межами, в тому числі серед російських опозиціонерів. «Всенародний культурний мем» отримав величезний резонанс у міжнародній пресі й став широко використовуватися не тільки вітчизняними, а й численними закордонними виконавцями, особливо в акціях протесту. «Пісня про путіна» згодом поширилась у всіх сферах людського життя: у політиці, релігії, спорті, інформаційній сфері, медіа та народній творчості.
Я прошу членів Центральної виборчої комісії визнати факт збройної агресії росії проти України і відтак не цензурувати мою передвиборну програму.
5 червня 2019 року помічниця члена ЦВК Олега Діденка Юлія Дудник дзвонила мені та заявила, що у них є зауваження до тези моєї виборчої програми “путін – хуйло”.
Цитата з нашої розмови: “Ми не можемо дозволити друкувати деякі слова. Не зовсім коректними є висловлювання про президента російської федерації”.
Я вважаю позицію ЦВК політичною та такою, що обмежує моє право на свободу висловлювань.
Хочу нагадати членам Центральної виборчої комісії, що в нашій країні йде вже 5 років війна. Російські солдати, артилерія та танки вбивають щодня найкращих синів і доньок України. І настав час називати речі своїми іменами: росія – це країна-агресор, а путін – хуйло. Зокрема і для цього я йду у Верховну Раду по 223 виборчому округу (Київ, Шевченківський район) – казати з парламентської трибуни правду про злочини російських загарбників проти України та українського народу.

Аудіозапис розмови з представником ЦВК за цим лінком:
https://sprotiv.org/video/cvk_2019-06-05.mp3

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2238664239543539&set=a.103106309766020&type=3&theater