Передвиборна програма кандидата у депутати ГЛАДЧУКА ВАДИМА ФЕДОРОВИЧА

Передвиборна програма кандидата у депутати

ГЛАДЧУКА ВАДИМА ФЕДОРОВИЧА

 

ЗА ДЕМОКРАТІЮ, ПРОТИ КОРУПЦІЇ!

 

Сьогодні перед нами вибір: жити у вільній країні, якою керуватимуть чесні політики відповідно до волі народу й власної совісті, або продатись пройдисвітам і брехунам за пайки, подачки, пусті обіцянки. Вірю, що ми зробимо правильний вибір.

 

Нам не потрібні у парламенті ані реваншисти злочинного режиму, що брехнею і свавіллям дискредитував себе, ані «незалежні кандидати», що викидають мільйони на самовихваляння на телебаченні, ані політичні трупи епохи червоного терору, винуватці голодоморів.

 

Наш вибір – правда, права людини, народовладдя та суд над злочинцями. Я відстоюватиму цей вибір за будь-яку ціну. Все життя я боровся і продовжуватиму боротись за права людини, кажучи правду, піднімаючи людей на боротьбу проти свавілля, критикуючи «високоповажних» брехунів та грабіжників у інтернет-виданні «Спротив» – sprotiv.org та у газеті «Молодіжні Хроніки».

 

У разі обрання народним депутатом України я ініціюватиму та доб’юся, щоб в Українській державі діяв Закон України «Про суд присяжних».

 

Будь-який повнолітній, дієздатний, несудимий громадянин на засадах відкритого жеребкування по списку виборців зможе взяти участь, як присяжний, у колегії з 12-ти присяжних, яка визнаватиме винними чи зніматиме обвинувачення з підсудних, визнаватиме або відкидатиме позовні вимоги в усіх кримінальних, адміністративних, цивільних, господарських судових процесах, у яких хоча б одна сторона заявила про недовіру до професійних суддів.

 

Залишаться у минулому абсурдні й репресивні судові процеси, на яких влада знищує інакомислячих, по-рейдерськи захоплює чуже майно, душить бізнес податками, вертить законом, мов дишлом, на користь хабарників та можновладців.

 

Інціюватиму зменшення податкового навантаження для бізнесу та мораторій на нові податки. Я виступатиму у парламенті за поетапне скорочення усіх податків (в Україні їх найбільше у світі – 135) та наполягатиму на ліквідації ПДВ.

 

Священне право людини критикувати усі неподобства та усіх негідників, думати що завгодно і чесно заявляти про свої переконання буде захищене Законом.

 

Чиновникам та грошовим мішкам буде заборонено втручатися у редакційну політику мас-медій і регулювати Інтернет.

 

Всі корупціонери, які продають Українську державу, торгують владою за гроші та “пиляють бюджет”, будуть притягнуті за моїми зверненнями до кримінальної відповідальності.

 

Я категорично проти спроб росії перетворити Україну на Малоросію чи Новоросію.
путін – хуйло!
Крим та Донбас – це Україна!

 

Україна має бути членом НАТО!

 

Сайт про мою громадську діяльність

https://gladchuk.info/

 

Мій фейсбук

https://www.facebook.com/vadym.gladchuk

 

* * *

 

Моя передвиборча програма – це ваші накази виборців, які я зобов’язуюся виконати як народний депутат України.

 

Телефонуйте мені особисто за номером (050) 462-94-15.