Гладчук спитав Андрія Богдана про позування Оцерклевича для російського телебачення

Даю 24 години Андрію Богдану щоб дати відповідь на питання: “Чому теперішній головний охоронець Оцерклевич вирішив позувати перед російським телебаченням, потискаючи руку кату тисяч українців Моторолі?”
Водночас починаю гототувати позов до Верховного суду щодо законності призначення А.Богдана головою адміністрації президента України всупереч закону “Про очищення влади” № 1682-VII (21.05.2019 19:40).
Вважаю, що #зеленский цим указом порушив не лише закон, а зазіхнув на мої права та інтереси. Я був одним з тих хто вимагав люстрації та очищення влади від регіоналів. Брав участь у мітингах та пікетах на підтримку цього закону. Порушити закон “Про очищення влади” – це як плюнути в обличчя десяткам тисяч учасників Революції Гідності.
#імпічмент

У 2014 році коли ми проводили мітинг біля парламенту проти нового податку – ПДВ на ліки від уряду Яценюка до мене підійшли пропагандисти LifeNews та попросили дати інтерв’ю.
Я категорично відмовився, заявивши, що не буду спілкуватися з телебаченням окупантів українського Криму.
Навіть більше, я закликав всіх учасників нашого мітингу показати дулі цим майстрам маніпуляції.
У 2015 році охорона Порошенка теж обережно заткнула російську пропагандистку Скабееву.
https://www.youtube.com/watch?v=vT9n3M7ux2k
Чому теперішній головний охоронець Оцерклевич вирішив позувати перед російським телебаченням, потискаючи руку кату тисяч українців?

«Це братська війна», — назначений Зеленским начальник УДО у 2014 році тиснув руку кату Моторолі. 2 фото. Відео
https://sprotiv.org/69790