Вадим Гладчук про своє бачення першої п’ятірки партії Європейська солідарність

61303828_2226805947396035_1890799755097800704_n

#Вибори!
Задумався про своє бачення першої п’ятірки партії Європейська солідарність,
Спробую пояснити чому так і за які досягнення перед народом та державою.

1. Ірина #Геращенко, екс-уповноважена з мирного врегулювання на Донбасі, що опікувалася питанням повернення військовополонених та вязнів Кремля.
Зараз перший заступник Голови Верховної Ради України, а отже має парламентську трибуну, з якої буде захищати наш вибір від фальсифікацій,

2. Петро #Порошенко, п’ятий Президент України, якому українці вдячні за неперевершену дипломатію, що зберегла Україну, за свободу слова, за українську мову, за українську церкву, за безвіз, за переозброення та розбудову ЗСУ, за протиракетний щит над Києвом.

3. Володимир #Жемчугов – символ нескореності українського народу.
У період з 28 грудня 2014 року по 24 вересня 2015 року провів 30 спеціальних операцій зі знищення військових об’єктів ворога та особового складу окупаційних військ. 29 вересня 2015 року, під час виконання чергового бойового завдання, при спробі захоплення противником підірвав себе, внаслідок чого втратив кисті обох рук і зір. З важкими пораненнями потрапив у полон. 17 вересня 2016 року був звільнений з полону. 21 січня 2017 удостоєний звання Герой України.

4.́ Ігор #Луньов – це той Офіцер, який не віддав честь кремлівському блазню зеленскому на інавгурації.
Командувач Сил спеціальних операцій ЗС України. дійснював планування й керівництво підрозділами десантних військ під час звільнення від російсько-терористичних угруповань населених пунктів Слов’янськ, Краматорськ, Дебальцеве, Вуглегірськ, Жданівка, Нижня Кринка, а також особисто очолював операції зі знищення бойовиків на блокпостах і в районах їхнього базування.З 3 жовтня 2014 року безпосередньо керував угрупованням сил і засобів, що обороняли міжнародний аеропорт «Донецьк».
З моменту створення Сил спеціальних операцій у січні 2016 року призначений командувачем ССО.

5. Ігор #Артющенко – не голосував за інавгурацію зеленского.
Тільки Ігор Артюшенко та Степан Барна не голосували за призначення інавгурації презедента Зеленського. Артющенко один з організаторів і лідер Запорізького Євромайдану. Брав участь у протестi в Запорiжжі 2014-01-26, котрий закінчився масовим побиттям тітушками і запрошеннями на «співбесіди до МВС». Його було обстріляно і вивезено невідомими особами. Згодом виявилось, що його затримано Запорізьким УБОЗ.
Уряд Російської Федерації ввів персональні економічні санкції у відношенні до народного депутата Артюшенко І.А.

Робіть репост якщо вам подобається моя пропозиція та залишайте коментар, якщо є зауваження.

 

Вадим Гладчук фейсбук