Вадим Гладчук автобіографічні дані та інформація про журналістську, громадську діяльність

 

gladchuk_optДо анкети Справа громад додані наступні мої автобіографічні дані та інформація про журналістську, громадську діяльність.

Сайт про політичну діяльність Гладчука
https://gladchuk.info/
Фейсбук Гладчука
https://www.facebook.com/vadym.gladchuk

Вадим Федорович Гладчук (нар. 9 лютого 1975, місто Київ) — громадський діяч, політик, журналіст, засновник Всеукраїнського об’єднання «Молодь — надія України», редактор Часопису про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям Sprotiv.org
https://uk.wikipedia.org/…/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%87%D…
Здобув медичну і вищу економічну освіту, в 1994–1996 рр працював на швидкий медичній допомозі. З 1997 року помічник-консультант кількох народних депутатів України, з 2000 по 2002 рік — помічник-референт депутата Київської міської ради. Спеціалізувався на питаннях соціального захисту киян, молодих громадян України.
Громадська діяльність
У 1997–2005 роках за ініціативою Гладчука ВО «Молодь — надія України» провело громадянську кампанію за збереження студентських пільг і скасування загального військового обов‘язку, проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві, зростання цін на проїзд в громадському транспорті[1].
У 2007–2010 рр організував низку акцій проти узаконення корупційних схем в сфері державних закупівель під виглядом громадського контролю Тендерної палати України[4].
У 2010–2013 році регулярно проводить мітинги біля Верховної Ради України проти підвищення податків та обмеження громадянських свобод.
Журналістська діяльність
З 2000 р — парламентський журналіст. У 2000–2001 рр випускає телепрограму «Молодь — надія України»[1].
Нині редактор газети «Молодіжні Хроніки», опозиційного інтернет-видання «Спротив». Член редакційної колегії газети «Правдошукач».
Політична діяльність
У 1998, 2002, 2006, 2008 рр безуспішно балотувався на посаду Київського міського голови.
У 2012 році брав участь у виборах народних депутатів України, висунувши свою кандидатуру на посаду народного депутата України у одномандатному виборчому окрузі № 223[6]. Позивався до суду та скаржився до ЦВК з вимогами припинити підкуп виборців Віктором Пилипишиним, однак ці вимоги були залишені без задоволення з посиланням на незначну вартість агітаційних подарунків виборцям, факт дарування яких було встановлено судом під час розгляду позовної заяви Гладчука.
Гладчук учасник акції Україна без Кучми, Помаранчевого Майдану та Революції гідності.

Гладчук був єдиний хто оскаржив до суду ухвалення тоталітарних законів 16 січня 2014 року Януковичем.
https://sprotiv.org/45273

15 квітня 2019 року у СБУ було офіційно зареєстровано заяву Гладчука про кримінальне правопорушення до Служби безпеки України щодо державної зради Зеленським В.О. – це ст. 111 Кримінального кодексу України.
Повний текст заяви про злочин та обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення Зеленським опубліковані за цим посиланням.
https://sprotiv.org/69509

Гладчук зареєстрував 22 квітня 2019 року заяву про вчинене кримінальне правопорушення кандидатом у президенти Зеленським за статтею 159 ККУ Порушення таємниці голосування зареєстрована у Генеральній прокуратурі України.
Заява про вчинене кримінальне правопорушення Зеленським за статтею 159 ККУ Порушення таємниці голосування опублікована за цим посиланням
https://sprotiv.org/69564
Якщо Зеленський порушив таємницю голосування, то має нести за це кримінальну відповідальність.
Вийшовши з кабіни для голосування, Зеленський показав на камери бюлетень із хрестиком навпроти свого імені.

23 травня 2019 року, Гладчук подав та зареєстрував у канцелярії Верховного суду свій позов до проросійського диктатора Владимира Зеленского про неконституційність його указу про достроковий роспуск парламенту
Текст позову тут:
https://sprotiv.org/69746

Крим та Донбас – це Україна!
Україна має бути членом НАТО.

Вадим Гладчук фейсбук