Закликаю нардепів не голосувати за постанову про інавгурацію ватника Зеленского, — Гладчук

hero-Germany1

Кажуть лише 25% українців виявилися стійкими до зомбування російською пропагандою.
Це дуже багато для суспільства, виснаженого 5 роками гібридної війни.
Нагадаю, що у 1929 році почався світова економічна криза, яка найбільш сильно вдарила по Німеччині. Населення збідніло. Геббельсівська пропаганда використала тему злиднів, що допомогало фашистській НСДАП перемагати на парламентських виборах.
30 січня 1932 року Гітлер став рейхсканцлером.
Але була меншість, яка ніколи не голосувала за нацистів!
Ці чавунні плити біля будівлі Рейхстагу в Берліні — пам’ятник 96 депутатам німецького парламенту, які виступили проти фашизму і диктатури Гітлера у Німеччині. Всі вони згодом були страчені нацистами.
Пам’ятник являє собою ряд вертикальних чавунних плит, на кожній з яких висічено ім’я героїв Німеччини.
 
У нас де факто зараз обрано президентом людину, яка у 2017 році виконувала держзамовлення уряду РФ та отримувала за це мільйони рублів.
Угода № 054-11-975/1, наявна в реєстрі субсидій федерального бюджету Росії підтверджує, що російська компанія «Грин Филмс», причетність Зеленського до якої виявило Радіо Свобода, отримала 35 млн рублів (тоді 16 млн грн) від Міністерства культури Росії.
Тому міністра оборони такому головнокомандувачу в інтересах національної безпеки має рекомендувати український парламент. Щоб не трапилося теж саме, як за часів Януковича, коли на керівні посади у військові частини призначалися особи з подвійним російським громадянством, як це було у Криму.
Більшість проголосувала за кандидата, який схильний жити за понятіями, а не законами.
Я зробив цей висновок, коли ще раз передивися відео як голосував #Зеленский.
У першому турі на прохання журналістів показати бюлетень він каже: «Развернуть не можу. Ви ж покажете за кого я голосую» (1:20). Отже цей громадянин знає, що не можна порушувати закон.
https://www.youtube.com/watch?v=sO6Qa9lhro4
А вже у другому турі цей кандидат, впевнений у перемозі, а отже наявності у нього президентської недоторканності зухвало порушив таємницю голосування. Вчинивши кримінальне правопорушення за ст. 159 ч1 ККУ
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/2304057086580721/
Після того, як журналісти зняли бюлетень кандидата, йому сказали про порушення. Лише тоді Зеленський сховав документ зі словами: «Я не показав. Ви не бачили».
Ми отримали недієздатного президента, якому було важко спілкуватися державною мовою — це ми бачили на 1+1 перед другим туром. І це не смішно, коли у 41 рік тобі треба вчитель української.
Зеленский уникає спілкування з пресою і не здатен чітко сформувати навіть кілька політичних тез у своїх виступах. Ми всі постили той папірець «Мои вопросы» на Олімпійському, з яким він дебатував.
Українці обрали президентом людину, для якого родина важливіша за будь що. Він про це сам казав, і це він продемонстрував, поїхавши на гумористичний фестиваль у Туреччину у річницю Чорнобильської трагедії.
Мастодонти розслідувальної справи підтверджують фінансування у $800 тис Зеленського російським ФСБ
https://sprotiv.org/69652
 
Закликаю тих нардепів, у яких є хоч краплина УКРАЇНСЬКОСТІ, не голосувати за постанову про інавгурацію ватника зеленского!
 
#рашизм #нацизм #нацбезпека #вибори

 

Вадим Гладчук, фейсбук