Сільський голова Бобриці Король відповідатиме за знищений ліс — Гладчук. 3 фото

На фото Вадим Гладчук
На фото Вадим Гладчук

Редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук подав до Києво-Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області заяву про кримінальні правопорушення — незаконну порубку лісу, самоправство, до яких причетний сільський голова Бобриці Олександр Король.

“Останніми місяцями при виїзді з села Бобриця в бік села Білогородка громадяни в формі зеленого кольору комунального підприємства “Бобриця” вирубували ліс у межах села та на кілометр за межами села, внаслідок чого з обох боків київської траси аж до білогородського кладовища утворилася просіка. Робочі продавали дрова селянам, казали, що діють на підставі вказівок сільського голови Короля” — розповідає Гладчук.

znish-lis-Bobrytsya1

За словами активіста, попри усні посилання на вказівки Короля, ніяких належних документів на вирубку лісу лісоруби не пред’явили.

Гладчук заявив про своє переконання в тому, що ліс є зеленими легенями Києва, і сільські громади сіл Бобриця та Білогородка не дозволять зажраним криміналізованим царькам позбавити український народ права дихати чистим повітрям на своїй рідній землі.

znish-lis-Bobrytsya2

Суд за скаргою Вадима Гладчука 21 травня 2015 року зобов’язав місцеву міліцію, що «кришує» обрутки Короля, внести заяву в Єдиний реєстр досудових розслідувань і почати слідство, повідомляє sprotiv.org.