Вадим Гладчук: у ПРиБЮТі дуже багато педофілів, корупціонерів, бандитів, казнокрадів та шахраїв

Gladchuk27-09-2010-small-248x300

Здобув медичну і вищу економічну освіту, в 1994—1996 рр працював на швидкий медичній допомозі. З 1997 року помічник-консультант кількох народних депутатів України, з 2000 по 2002 рік — помічник-референт депутата Київської міської ради. Спеціалізувався на питаннях соціального захисту киян, молодих громадян України.

Засновник та голова Всеукраїнського об‘єднання “Молодь — надія України”. У 1997—2005 роках ця організація провела громадянську кампанію за збереження студентських пільг і скасування загального військового обов‘язку, проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві, зростання цін на проїзд в громадському транспорті. У 2002 та 2006 рр балотувався на посаду Київського міського голови. З 2000 р — парламентський журналіст. У 2000—2001 рр випускає телепрограму “Молодь — надія України”. Нині редактор газети “Молодіжні Хроніки”, інтернет-видання “Громадянський спротив України” (www.sprotiv.org). Телефон 050-462-94-15.

Що Вас примусило йти на вибори до Київської обласної ради?

Партія Народний порядок за кілька місяців до місцевих виборів оголосила публічний конкурс з пошуку «чесних кандидатів», і я став переможцем цього конкурсу. Принагідно ПНП доручила мені очолити виборчий список до Київської обласної ради, через мою журналістську діяльність, внесок у розбудову громадянського суспільства та неабиякий досвід щодо виборчих питань.

Ви згадали про Вашу участь у виборчих кампаніях, скажіть кілька слів з цього приводу?

Я кілька разів балотувався на посаду Київського міського голови. Активно боровся з фальсифікацією виборів Президента України у 2004 році. Також я автор проекту вуличних виборів «Вибори на Майдані», метою якого є протидія поширенню фальшивих соціологічних досліджень та навчання виборців.

З якою програмою Ви та ваша Партія Народний порядок йдете на вибори?

Я вважаю, що наша виборча програма є найбільш реалістичною та збалансованою. Партія Народний порядок хоче збільшити рівень оплати праці у бюджетній сфері, хочемо зробити доступнішою якісну медичну допомогу та ліки. Наші депутати будуть ремонтувати прогниле комунальне господарство, іржаві труби, аварійні будинки, розбиті дороги. Наше завдання – вирішити нагальні проблеми місцевих громад.

Ми проти збільшення податкового тиску на підприємців. Тому наші активісти зараз чи не щодня пікетують Верховну Раду та Кабмін, вимагаючи відхилення драконівського податкового кодексу уряду Азарова. Нагадаю, що президент України Віктор Янукович обіцяв своєму лохторату у виборчій програмі податкові канікули на 5 років, а не збільшення податків у 5 разів.

Розкажіть про свою журналістську діяльність?

Я є редактором газети «Молодіжні хроніки» та інтернет-видання Sprotiv.org. «Громадський спротив України» – це часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям. Наша редакція пише про корупцію, бєспрєдел правоохоронних органів, авторитаризм нинішнього президента Януковича, систематичні випадки цензури та переслідування журналістів. Ми оприлюднюємо заяви та звернення правозахисних організацій. Розслідуємо кричущі випадки дерибану бюджетних коштів, казнокрадства. Зокрема наше видання спеціалізується на висвітленні корупції в сфері державних закупівель. В 2007—2009 роках наші журналісти єдині регулярно друкували журналістські розслідування щодо тендерної мафії. Це дуже розлютило президента тендерної палати – комуніста Олександра Ткаченка, коханка якого Віра Пстрак звела на мене наклеп до правоохоронних органів. Слідчий Солом’янського райвідділу міліції – Іван Дьордяй сфабрикував проти мене кримінальну справу та незаконно протримав під вартою 16 діб. Зараз я виграв у держави суд, вона має відшкодувати мені моральні та матеріальні збитки нанесені ментами-перевертнями на замовлення тендерної мафії.

Якщо Ви переможете з ким буде співпрацювати фракція вашої партії у Київській обласній раді?

Ми будемо намагатися створити конструктивну більшість. Але я можу запевнити, що ми не будемо у жодному випадку співпрацювати ні з минулою владою (БЮТ), ні з нинішньою (партія регіонів).

А чому саме?

Як показує практика, а сама вона є критерієм істини, сьогодні у ПРиБЮТі дуже багато педофілів, корупціонерів, бандитів, казнокрадів та шахраїв. Нам з ними не по дорозі.

 

На фото посвідчення редактора опозиційного видання Спротив
На фото посвідчення редактора опозиційного видання Спротив
На фото мітинг з вимогами повернути державі вкрадений олігархами Кучми Нікопольський завод феросплавів
На фото мітинг з вимогами повернути державі вкрадений олігархами Кучми Нікопольський завод феросплавів
Мітинг на Банковій у 2005 році
Мітинг на Банковій у 2005 році
Мітинг біля Кабміну проти необрунтованого підвищення цін на бензин
Мітинг біля Кабміну проти необрунтованого підвищення цін на бензин
Вибори Київського міського голови: Гладчук проводжає прораба Омельченка на пенсію
Вибори Київського міського голови: Гладчук проводжає прораба Омельченка на пенсію
Молодіжний саміт ООН
Молодіжний саміт ООН
Парламентські вибори на майдані у Черкасах
Парламентські вибори на майдані у Черкасах
Gladchuk-kolyadue-bylya-ambasadi-USA
Щороку Гладчук та його однодумці знайомлять з українськими колядками іноземних послів

Спілкувалася Ольга Раскіна, sprotiv.org