Політична цензура на Українській правді. Лист Олені Притулі

censored3

 

Нещодавно на Народній правді було видалено всі мої дописи, статті та новини, а доступ до акаунту було заблоковано:
http://narodna.pravda.com.ua/rus/authors/48a9355b2cc7e/

Мені з коментарів форумних тролів до статтей на Главкомі http://glavcom.ua/articles/879.html та http://glavcom.ua/articles/843.htmlстало відомо, що причиною стала моя позиція щодо корумпованого депутата Київради Прогнімака, який вже тривалий час поширює брехню та наклепи у Інтернеті на мене, через мою журналістську та громадську діяльність, публікації про його діяльність зі знищення зелених зон Києва на Sprotiv.org .

Мені також відомо, що 17 травня 20010 року на Економічні правді на правах реклами вийшла рекламна стаття про Прогнімака та його партію:http://www.epravda.com.ua/news/2010/05/17/235479/ Тому жодних сумнівів щодо мотивів політичної цензури на Українській правді у мене немає.

Раніше я звертався з листами щодо видалення наклепницьких публікацій про мене анонімних авторів на Народній правді. Але жодної відповіді не отримав.
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4b279e0791bcc/
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4b3913dc5b8ec/

Звертаю увагу редакції Української правди на брудні методи шантажу журналістів з боку депутата Прогнімака, жертвою яких став також керівник видання «Главком» Шлинчак. Про це пише у своїй статті журналіст Юлія Лимар: http://glavcom.ua/articles/879.html
Раніше у подібний спосіб мене теж шантажувало оточення Прогнімака (фото у додатку, до речі наклеп яким мене шантажували було розміщено на Народній правді).

prognimak-shantaj1

Прошу редактора Української правди Олену Притулу відновити доступ до мого журналу на Народній правді та відновити знищені публікації щодо тендерної мафії, політичної цензури, афер Тимошенко та порушень прав людини в Україні.

Вадим Гладчук, редактор опозиційного Інтернет-видання Sprotiv.org