Слідчі міліції Києво-Святошинського району виявилися злочинцями? Документи

menti-Kievo-Svyatosh1

Редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук ініціює притягнення до кримінальної відповідальності слідчих Києво-Святошинського райвідділу міліції у Київській області, які не виконують рішення судів та саботують розслідування кримінальних правопорушень, повідомляє Український інформаційний портал.

Наприклад, слідчий Ігор Щенніков “загубив” заяву про кримінальне правопорушення, докази та клопотання по  кримінальному провадженню ЄРДР № 12015110200001910 щодо шахрайських дій Вікторії Жданюк. Відповідні документи просто зникли з матеріалів досудового розслідування. При цьому Щенніков не виконує ухвалу Києво-Святошинського районного суду Київської області від 19.06.2015 р., якою його зобов’язано розглянути клопотання потерпілого щодо виконання процесуальних дій.

Так само слідчі райвідділу не виконують ухвалу слідчого судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Миколи Коцюрби від 21 травня 2015 року, якою задоволено скаргу Гладчука на бездіяльність слідчого та зобов’язано внести до ЄРДР і розпочати розслідування його повідомлення про незаконну вирубку лісу співробітниками КП «Бобриця» за вказівкою сільського голови Олександра Короля.

Невиконання судового рішення, вчинене службовою особою, є злочином, передбаченим ст. 382 ч. 2 Кримінального кодексу України.

Gladchuk-prokur-lid-nevik-sud1

uhvala-Kocurba-zeo-klopotan1

uhvala-Kocurba-zeo-klopotan2