Зеленський руйнує стосунки з країнами Заходу

Зеленський вивіз свою родину ще до повномаштабного рашистського нападу. Українців цей зрадник дезінформував байками про шашлик.
Зеленськмй сміється, коли наша Україна плаче.
Цей зрадник та ворог руйнує міждержавні стосунки з країнами Заходу, путінський сраколиз виконує завдання своїх кураторів з кремля та Луб’янки.
Гладчук Вадим цитує Tetiana Mokridi:

Боляче… Я не знаю, що мало відбутися у високих кабінетах України і Польщі, щоб говорити один з одним такою мовою. Офіційні заяви – це зазвичай лише обгортка…
Я назавжди запам‘ятаю кінець лютого 2022, цю холодну морозну ніч. Ми вийшли з евакуаційного потягу у Хелмі. Стоїмо в черзі на паспортний контроль, колотимось, бо мокрі до білизни ( в потязі була страшна задуха через велику кількість людей). Діти переминаються з ноги на ногу, так хочеться в туалет, що очі вже повні сліз: в потязі пройти до двері WC було неможливо, бо люди сиділи дуже щільно на підлозі з дітьми, котами і собаками. Митник пропускає нас в приміщення, діти біжать до омріяної кімнати. Нам швидко ставлять печатки в паспорти, жінку поруч з трьома дітьми пропускають … без жодного документу. «Просто проходьте», – кажуть заплаканій мамі на паспортному контролі.
До моїх дівчат підходить жіночка з бутербродами. Вона просто серед ночі їх наліпила і привезла на кордон аби допомогти таким, як ми. Молодий хлопець наливає донькам гарячий суп. А якась літня пані починає кутати малих в плед. «Чи треба пані комусь зателефонувати, у нас безкоштовно», – чую я звернення до себе. «Ви знаєте, де ви будете ночувати сьогодні чи вам потрібна допомога», – лунає з іншого боку. «Пані з дівчатами, увага, зараз буде потяг на Варшаву. Ми вас проведемо, не хвилюйтеся», – заспокоюють молоді волонтери. Йдемо на платформу: літнім людям і мамам з маленькими дітьми несуть валізи поляки, хтось з них підхоплює жіночку на скодах… серце.
Ми вже в потязі… Так чисто, тепло… «Мама, це найсмачніше бутерброди в нашому житті», – говорить моя Настя. Потяг ще не рушить, а діти всі ( їх було 5) біля мене просто відключилися… Звалилися від втоми… Вони в безпеці і в теплі, поїли… Хтось стукає у вікно: хлопець показує упаковку води і жестом просить відчинити вікно. Беру в воду. Біжить жінка з пледами, пропонує взяти. За нею бачу у вікні памперси, показую, що непотрібні. Термоси з кавою, бутерброди, рушники, сарветки… Крутиться голова… Сльози душать… Сусіди… Це наші сусіди- поляки.
Потяг мчить нас до Варшави. Близько 4 ранку… Виходимо… Охоронець вокзалу викликає нам таксі, їдемо до тих, кого добре знаємо. Безмежно вдячні родині Oleksandr Kosariev & Kateryna Kosarieva, яка прихистила нас на кілька днів… І не тільки нас … Нас було багато…
Незнайомі люди відкривали нам щойно відремонтовані квартири, звідкись з‘являлися подушки, матраци і постільна білизна… І заспокійливе… Багато заспокійливого… В Мотижин вже зайшли танки ворога… Зв’язок був дуже поганий.
Біжуча стрічка в автобусі повідомляє: проїзд в громадському транспорті для українців безкоштовний. На електронних табло висвічується прапор України зі словами підтримки. Офіціант в піцерії почувши українську мову, пригощає дітей морозивом, а мене кавою. Старенька бабуся на зупинці дуже просить моїх дівчат взяти коробку печива і плаче: в Україні війна.
Що з нами сталося? Що могло трапитися такого, що президенти двох держав не подають руку один одному? Яка правда стоїть за офіційними заявами? Чому дійшло до з‘ясування стосунків в суді?
Дякую полякам за добро…
Війна триває… Боляче…
P.S. Фото з Варшави, лютий 2022″
Гладчук Вадим, фейсбук