Гладчук порівнює Зеленського з Судоплатовим

Зеленського чомусь недооціють патріоти України, сприймаючи його лише як блазня. Але на мій погляд цей русофіл та зрадник має багато спільного з керівником радянських закордонних диверсійних спецслужб Павлом Судоплатовим.
Судоплатов відповідальний за проведення кількох важливих акцій терору щодо політичних опонентів Йосифа Сталіна та противників радянської влади. Безпосередньо причетний до вбивства Євгена Коновальця (1938), учасник замаху на Лева Троцького, організатор ліквідації Олександра Шумського (1946), єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Ромжі та Романа Шухевича (1950). Одним із головних напрямів його діяльності була боротьба з українським націоналістичним рухом.
Так, Зеленський-Судоплатов до свого президентства прославився винятково своїми жартами про Голодомор, про побиття майданівців, про Україну, як порноакторку і так далі.
Але Зеленський заробляв сотні мільйонів російських рублів у росії під час війни після 2014 року. Про це було розслідування Радіо Свобода.
Я звертався в СБУ та Генпрокуратуру у 2019 році з заявою про кримінальні правопорушення Зеленського.
Нажаль СБУ не зацікавило за що такі великі гроші отримували Грін Філмз та інші фірми цього ватніка. Я писав до СБУ і про відому мені інформацію щодо фінансування виборчої компанії Зеленського з боку фсб рф та так званої мгб днр.
В часи президентства Зеленський прославився державною зрадою. Він повідомив Лукашенка про таємну спецоперацію СБУ проти вагнерівців та допоміг путінським катам уникнути правосуддя. Зеленський особисто брав участь у розмінуванні біля Маріуполя, створюючи зручні умови для висадки десанту російських окупантів. Про розмінування Чонгару здається також чули всі?
“Буратіно” зумисно ігнорував безліч повідомлень країн НАТО про повномаштабне вторгнення, дезінформуючи громадян України дезою про майські шашлики.
Зеленський постійно провокує міжнародні скандали, де факто допомогаючи путіну, намагаючись зруйнувати сформовану США міжнародну коаліцію з 50 країн.
Тому я вимагаю виконання норм Конституції України та проведення чергових виборів у 2024 році.
Зеленський має відповідати у суді за держзраду, а не поширювати російські ІПСО на наших друзів-поляків з трибуни ООН.
Наголошую, що під керівництвом зрадника Зеленського неможливо перемогти російського ворога.
Гладчук Вадим, фейсбук