Кремлівські господарі Зеленського у категоричній формі вимагають негайного усунення від керівництва ЗСУ Валерія Залужного

Кремлівські господарі Зеленського у категоричній формі вимагають негайного усунення від керівництва ЗСУ Валерія Залужного.
Причиною стало не бажання Залужного, щоб лише територія України була зоною бойових дій. Керівництво ЗСУ почало реалізовувати стратегію ударів по території росії у відповідь на ракетно-терористичні атаки путіноїдів проти України.
Як приклад, в російському Курську безпілотник впав на будівлю фсб рф. Також ЗСУ влучили в нафтопереробний завод. Він розташований поруч з місцевим аеродромом у Курську.
Зекоманда російських щурів гарантувала Патрушеву здачу Києва та шашлики на Хрещатику за 3 дні, але українські військові змогли дати відсіч рашистським агресорам.
Це збентежило кремль, який замість спецоперації та бліцкрігу отримав затяжну війну та міжнародні санкції.
Але те що відбувається зараз – удари ЗСУ по території Хуйлостану бісять бункерного терориста найбільше. Тому що путін боїться смерті.
Тепер Патрушев в ультимативний формі вимагає від свого Буратіно усунити патріотів-державників з керівництва ЗСУ, замінивши їх на генералів, які отримали освіту у російських військових закладах освіти.
Гладчук Вадим, фейсбук