Гладчук Вадим про посилення захисту енергетичної інфрастуктури

Необхідно посилити захист енергетичної інфрастуктури

Гладчук Вадим цитує Сергія Флеш:

“Важливий пост. Із початком зими противник знову продовжить атакувати енергоструктуру. Шахедов у них все більше, а підстанції це найвразливіше місце.

Не потрібно точно потрапляти в елементи, уламки проб’ють трансформатори, зашкодять комутацію.
Я відвідав випадкову підстанцію, на яку місцевою владою було виділено 5 мільйонів гривень на її захист. Гроші отримали, підстанцію захищено за моєю оцінкою на 20% від можливого на суму 10% від виділеної. Я не борець із корупцією, не мій профіль і пост не про це.
❗❗❗ Я прошу локально по країні провести перевірку заходів щодо захисту енергоструктури НЕ силами місцевої військової та не військової влади, які провели на це гроші, а силами незалежних комісій чи організацій з представниками громад.
Не треба бути великим спеціалістом. Зайшовши на підстанцію, Ви одразу бачите, що захистили бетонними блоками, мішками з піском плитами, захисними стінами, та як надійно.
І якщо заходів недостатньо, наразі, ще є час захистити підстанції. Чи хтось забув минулу зиму?
У кожній області громада, волонтери та бізнес готові допомогти із заходами щодо захисту. Це загальний інтерес. Ви тільки скажіть, не мовчите.
P.S. На фото причина через яку одне місто області сиділо 2 дні без електрики минулої зими. Ніхто цей «трансформатор» не закрив.”
Гладчук Вадим, фейсбук