Гладчук звинувачує Зеленського у злочинних наказах, що ведуть до великих невиправданих втрат у ЗСУ

Любий може перемогти олімпійського чемпіона з боксу Володимира Кличка, якщо йому зав’язати очі.
Зек-вагнерівець може легко вбити ССОшника ЗСУ, якщо в українського бійця немає патронів та харчів кілька днів.
Резидент російської розвідки Зеленський зумисно забороняє відступати з оточеного з трьох сторін Бахмута, єдина дорога до якого прострілюється російськими загарбниками, що ускладнює підвіз боєприпасів, їжі та вивіз поранених.
Підрозділи ЗСУ у Бахмуті перебувають у завідомо програшній тактичній позиції (оточення з трьох боків, брак боєприпасів, а саме місто у низині).
Бахмут не має ні стратегічного та оперативного значення. «Звичайно, я не хочу применшувати ту величезну роботу, яку українські солдати та лідери доклали для захисту Бахмута — але я вважаю, що це більше символічне значення, ніж стратегічне та оперативне значення», — сказав міністр оборони США Ллойд Остін.
Численні представники адміністрації США почали висловлювати занепокоєння, що Україна витрачає так багато живої сили і боєприпасів у Бахмуті, що це може підірвати її здатність до масштабного контрнаступу навесні, йдеться в публікації видання Politico.
Обороняти далі Бахмут, з воєнної точки зору, немає жодного сенсу. Місто потрібно було залишити ще 3 тижні тому, – заявив у ефірі Еспресо генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос.
Необхідно відходити з майже оточеного Бахмута, з тим щоб вирівняти лінію фронту, зупинити винищення захисників України.
Бахмутська м’ясорубка – це спеціальна операція російських спецслужб метою якої є зумисне знищення самих досвідчених
та боєздатних підрозділів ЗСУ, щоб унеможливити в подальшому наступ та звільнення окупованих рф територій.
Гладчук Вадим, фейсбук