Гладчук звинувачує Зеленського у проросійській маніпуляції щодо Бахмута

Резидент російської розвідки Зеленський в інтерв′ю Associated Press заявив, якщо Збройні сили не виграють битву за Бахмут, на Україну посилиться міжнародний тиск щодо пошуку неприйнятних компромісів з російським агресором.
Що цей зрадник та ворог України меле?
У США та НАТО вже казали, що Бахмут немає стратегічного значення. Голова Пентагону чітко сказав, що залишатись в Бахмуті є політичним рішенням Зеленського, то до чого він зараз бреще про тиск до перемовин?
Зеленський розповідає байку, що українське суспільство буде тиснути на нього і вимагати піти компроміс з рф? Що він верзе? Хіба не українське суспільство в 2019 році вийшло на мітинги, коли він хотів відвести війська, “пасматрєть в глаза путіну” і “пєрєстать стрєлять”?
“Якщо він (президент країни-агресора путін – ред.) відчує трохи крові – відчує, що ми слабкі – він буде тиснути, тиснути, тиснути”, – каже Зеленський.
“Якщо він .. відчує трохи крові”. А “він” ще її не відчув? 20% території окуповано, сотні тисяч українців вбиті та закатовані рашистами після розмінування Зеленським Чонгару та Маріуполя, але от тільки через Бахмут суспільство “втомиться” і прийдеться йти на компроміс?!
Зеленський, як талановитий артист вдало симулює синдром Наполеона. Бахмут – це звичайне місто, це не Україна. І робити ідола з нього не треба.
Військові повинні сами вирішувати, як і що найоптимальніше захищати, щоб мінімізувати втрати та зберігти життя наших захисників, а не продажні російські блазні з 95-кварталу.
Вважаю, що Зеленський зумисно перетворив Бахмут політичну ціль та символ, виконуючи завдання свого московського куратора Патрушева. Зрадник допомогає російським загарбникам нанести максимальні втрати українському війську, примушуючи Генштаб ЗСУ боронити майже оточене місто, яке знаходиться у низині і сполучення з яким та підвіз боєприпасів і вивіз поранених ускладнені через постійні обстріли.
Привязуючи очікувану поразку ЗСУ у Бахмуті до втоми від війни, резидент Зеленський хоче досягти завчасного припинення вогню, яке росія використає на свою користь.
Це допоможе рф закріпитися на 20% окупованих територій та підготуватися до подальшої атаки з метою окупації всієї України.
Гладчук Вадим, фейсбук