Гладчук про диктаторські закони в Україні

Резидент Зеленський продовжує будувати концтабір в Україні за російським зразком!
В Україні створили “централізовану систему автоматичного блокування інтернет-ресурсів”, що дозволить збирати інформацію про користувача, який намагався зайти на “заборонені” сайти, автоматично зафіксувати та передати до відповідних державних органів”.
Розпорядженням Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій від 30.01.2023 № 67/850 «Про впровадження системи фільтрації фішингових доменів» до 2 березня українські інтернет-провайдери мають встановити систему блокування доступу до веб-ресурсів. Така система кожні 15 хвилин автоматично завантажує на сервер провайдера з вказаного в Розпорядженні ресурсу перелік інтернет-адрес для автоматичного блокування (стоп-лист).
Це незаконно!
У Китаї діють подібні обмеження в Інтернеті. Це проєкт «Золотий щит» (англ. The Golden Shield Project, кит. 金盾工程 jīndùn gōngchéng) — система фільтрації вмісту Інтернету в КНР. Система також відома під неофіційною назвою «Великий китайський фаєрвол». Китайські комуністи блокують чи не всі новинні видання Заходу, щоб їх громадяни не дізналися правди.
В путінський росії теж масово блокують сайти. Навіть фейсбук! “4 березня 2022 року ухвалено рішення про блокування доступу до мережі Facebook (належить компанії Meta Platforms, Inc.) на території Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні роскомнадзора.
В інтернет-асоціації України зазначили, що вже двічі зверталась до відповідних державних інституцій з проханням скасувати впровадження такої системи через те, що воно суперечить чинному законодавству України та шкодить її національним інтересам
Зеленський та його організоване злочинне угрупування зрадників систематично імплементують російські диктаторські закони в Україні.
Зокрема, це закон про Конституційний суд, де більшість суддів тепер Зеленський контролюватиме. Це дає йому безпрецендентну диктаторську владу.
Другий «Про медіа» — де сайти Нацрада може штрафувати та блокувати без рішення суду, як це свавільно робить Роскомнадзор у росії.
Третій – диктаторський закон про посилення відповідальності українських військовослужбовців. На росії теж посилювали відповідальність для військових та військовозобов’язаних росіян.
Гладчук Вадим, фейсбук