Гладчук Вадим опублікував відео як путінські терористи з важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепёк» випалюють все живе у місті Вугледар

Путінські терористи з важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепёк» випалюють все живе у місті.
Площа враження до 40 000 м ².
Дальність дії шість кілометрів.
Ця російська зброя викликає смертельні опіки в широкому радіусі (приблизно двісті на триста метрів), надлишковий тиск, створений раптовим спалахом повітря, є ще смертельнішим. Вогняні вибухи створюють частковий кисневий вакуум, який вбиває та калічить різноманітними способами, і його неможливо пом’якшити бронежилетами чи твердим покриттям.
TOS-1 використовувався російською армією у Грозному, – тоді було задокументовано, що лише в результаті одного удару загинуло тридцять сім місцевих жителів і було поранено понад двісті.
Є свідчення про знищення російських TOS-1 поблизу сірійської Хами протитанковими ракетами великої дальності.
TOS-1 був помічений ОБСЄ під час роботи на полігоні російських терористів ЛНР у Луганську на сході України в 2015 році.
Важка вогнеметна система була використана російським агресором під час артилерійського обстрілу у 2015 році, який зруйнував Донецький міжнародний аеропорт.
Ця зброя використовує паливно-повітряні вибухові боєприпаси, за своєю суттю є негуманною та невибірковою.
Ракетний залп ТОС-1 знищує усе в зоні вибуху розміром двісті на триста метрів. Це злочинно, коли зброя використовується проти цілей у забудові. серед міського мирного цивільного населення
У місті завжди є мирні люди. Це явний геноцид та злочин проти людяності росії і терориста путіна.