Гладчук про очільницю «Слуги народу» Олена Шуляк

Олена Шуляк взяла гроші у тендерної мафії

Гладчук Вадим цитує Олександра Черненка:

Вчора у Верховній раді було протягнуто скандальний закон 5655 про реформу містобудування. Як його встигли охрестити в народі «закон про містоґвалтування».
За повідомленням руху «ЧЕСНО», «слуги» провели це рішення завдяки Нестору Шуфричу та Олександру Качному, які фігурують в Реєстрі держзрадників Руху ЧЕСНО та інших нардепів, обраних від проросійської партії ОПЗЖ.
Вже було багато сказано і написано, що проти ухвалення закону виступали профільні асоціації місцевого самоврядування, мери українських міст, міжнародні партнери, громадські активісти. І в один момент навіть здавалося, що і в ОП не надто наполягали на його ухваленні, розуміючи негативний резонанс.
Але очільниця «Слуги народу» Олена Шуляк з першого дня активно топила за 5655, бо відомо, що вона має інтереси в будівельній сфері, і тому пішла на колаборацію з ОПЗЖ.
Закон ухвалено і направлено на підпис президенту. Кажуть, що вчора в ОП були неоднозначні емоції з приводу подальшої долі ухваленого закону. Петиція до президента з вимогою накласти вето за декілька годин набрала необхідних 25 000 підписів.
Виглядає так, що Олена Шуляк жорстко підставила Зеленського із ухваленням 5655. Якою б не була її логіка в розповідях президенту про необхідність закону, вона розбивається об повне несприйняття закону суспільством.
Тому, я думаю, буде «вето». І, здається, що після вето ця законотворча авантюра не пройде безслідно і для лобістів 5655.”
Гладчук Вадим, фейсбук