Зеленський не зрадник, він дурень,- тепер так вважає Гладчук

Ознайомившись з розслідуванням Сергія Андрушка про російський сценарій повернення зрадника Януковича через рішення Окружного адміністративного суду я дійшов висновку, що Зеленський насправді не зрадник.
Він дурень!
Якщо мислити логічно, то навіщо було б російським спецслужбам повертати Януковича, якщо вже є інший зрадник у президентському кріслі?
“Корчити дурня” – це була робота Зеленського, яка сформувала його світогляд.
Він звик, що всі люди завжди навколо сміються під час його виступів. Навіть політики та злочинці. Що всі його люблять. Звик, що ним захоплюються і з ним всі хочуть сфотографуватися. Саме ця “зоряна хвороба” та самозакоханість і “не давала йому часу мислити стратегічно”, як він казав та будувати дороги під час війни, замість купівлі засобів ППО.
Російські політики його не обманювали коли він був на сцені, але надурили та використали, коли він став президентом України.
“Росіяни – теж люди. Вони не зможуть піти війною на Україну”, – Зеленський таке казав у лютому 2022 року у Мюнхені. Я був шокований тоді цією заявою.
Тепер мені здається, що він і справді вірив у це, через наявність великої кількості друзів, знайомих та мільйони шанувальників у росії. Ігноруючи десятки попередженнь про напад від країн НАТО! Через своє світосприйняття артиста він і “закінчив війну у своїй голові”.
Я впевнений, що і книгу Макіавеллі “Государ”, Зеленський теж ніколи не читав. І призначав своїх друзів на посади не за принципом відданості інтересам України та професіоналізмом, а за особистими симпатіями.
Виборці!
Як взагалі можна було обирати таку довірливу людину, яка зовсім не розуміється на політиці на посаду президента України під час війни?
Гладчук Вадим, фейсбук