Гладчук про російський сценарій повернення Януковича через ОАСК

Думаю, що саме через сприяння у реалізації російського сценарію повернення зрадника Януковича під час російського вторгнення Державний департамент США 9 грудня 2022 року оголосив про запровадження санкцій проти очільника Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та двох членів його родини.
Про цю зраду є дуже важливе розслідування Сергія Андрушка на сайті Радіо Свобода.
Схоже його прочитали у Держдепі США, але не встигли ознайомитися у СБУ та офісі президента.
Загалом позовів до ОАСК було два. Янукович подавав їх до Окружного адмінсуду Києва синхронно із накопиченням військ Росії на кордоні з Україною. З рішенням повномасштабно наступати і йти на Київ, Кремль, вочевидь, мав і заготовлені сценарії встановлення свого політичного керівництва України.
Мене шокував факт того, що під час розподілу справи за позовом Януковича 40 суддів із 43 були виключені з розподілу!
Тому я не маю сумнівів у тому, що Кремль міг покладатися на позитивне для себе рішення Окружного адмінсуду Києва, але цьому сценарію захопленню влади в Україні зашкодили успіхи ЗСУ, які захистили Київ, розгромивши окупантів.
Мені здається, що через давне знайомство Андрія Смирнова з офісу президента з Андрієм Портновим свідомо гальмується законодавча ініціатива Зеленського про невідкладну ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києваhttps://www.president.gov.ua/news/prezident-iniciyuvav-nevidkladnu-likvidaciyu-okruzhnogo-admi-67961
Затягування з ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва під час тотальної війни може призвести до блокування зрадниками роботи інституцій та державних органів влади. Чи можуть корумповані росією вовки у судівських мантіях “утнути” найгірше – скасувати, наприклад, результати парламентських виборів 2019 року або розпустити ЗСУ за наказом ФСБ та “легітимного” Януковича, який їх призначав?
На мою думку, корумповані (завербовані) росією судді становлять навіть більшу загрозу національній безпеці України чим діяльність РПЦ ФСБ РФ.
Гладчук Вадим, фейсбук