Гладчук про нову корупційну схему

Тендений мафіозі Антон Яценко разом з Слугами Зеленського нову корупційну схему мутить?

Гладчук Вадим цитує Anton Podlutskyi:

“наша пісня гарна-нова”
старі пам’ятають, що за часів пізнього Кучми – усього Ющенка – раннього Януковича існувала специфічна, базована на достатьно дебільних нормах, тендерна мафія, в якої звісно були “батьки”. на усіх зупинятись зараз не буду, бо це лонгрід. та й вже майже всі пішли в глибоку тінь. ще не небуття, але такє. проте один – чи то “батько”, чи то “син” тендерної мафії – досі політично живий. зовуть його Антон Яценко
(на колажі: праворуч від “моріарті будівельного ринку” Дмитра Ісаєнка, другий згори – під злобудовною одеською “опзж”исткою Тетяною Плачковою)
наразі хитромудрий син Умані, “батько-син тендерної мафії” знайшов собі офігенну тему: Містобудівна палата при Мінрегіоні
так, це та сама Містобудівна палата, яку своїм законопроєктом 5655 просуває голова “Слуги народу” (є така партія) Олена Шуляк. з поваги до правлячої партії, пані Олена розташована в колажі в центрі.
стиснуто: сьогодні позафракційний “батько-син тендерної мафії”, риг-матьківщинивець і давнозаконодавець Антон Яценко з Умані став 15-им голосом на містобудівному комітеті, який підтримав абсурд – вдруге на голосування Верховної Ради, ще й у другому читанні, вносити те ж саме лайно, що й вперше до другого читання, що до першого читання, та й взагалі – з лайна цукерку не зробиш.
навіть якщо ти голова правлячої партії і ще трохи хрестиком вишиваєш.
p.s. деталі нової глави безглуздої новели “5655” – з посиланнями на досьє, документи, сторінки в соціальних мережах та корисні відоси – в третьому коменті під цим дописом, бо першим прокоментувати не встиг, коментатори вспіли скоріше 🙂 тому перепрошую. але колаж вивчати корисніше – усі поточні українські гниди (с) в профільному державогромадомістотворчому комітеті Верховної Ради.
осьо подивись
крізь шалене бадилля
царює мара
ॐ”
Гладчук Вадим, фейсбук