Гладчук впевнений у перемозі над Пилипишиним

На фото В. Гладчук на мітингу проти закону Журавського 1 жовтня 2012 року
На фото В. Гладчук на мітингу проти закону Журавського 1 жовтня 2012 року

Кандидат-самовисуванець по 223 одномандатному округу (м. Київ, Шевченківський район), редактор опозиційного інтернет-видання «Спротив» Вадим Гладчук звинувачує об`єднаннy опозицію в змові з владою в розподілі округів. На його переконання, діючи в рамках сепаратної змови ВО «Батьківщина» та влада офіційно висунули в окрузі завідомо непрохідних кандидатів, натомість неофіційно працюючи на перемогу реального кандидата від партії регіонів Віктора Пилипишина.

«Депутат Вишгородської райради Левченко, висунутий від опозиції, нічим не відрізняється від пана Куташева, висунутого від партії регіонів. Обидва практично невідомі у районі та висунуті з єдиною метою: створити «масовку» для виборчої кампанії узгодженого кандидата від влади Віктора Пилипишина. І якщо місія Куташева – «замаскувати» прізвище справжнього ставленика влади, ввести в оману виборців, то завдання «парашутиста» Левченко – не допустити перемоги дійсно опозиційних кандидатів», — зазначив Вадим Гладчук журналістам.

Кандидат в депутати підкреслив, що «кияни ні в якому разі не підтримають«варяга», яким є пан Левченко. Що знає депутат Вишгородської райради про проблеми шевченківців? Чи знає він в обличчя хоч одного мешканця мого району, моїх сусідів. В кращому разі Левченко у парламенті по силам буде виконувати роль статиста фракції ВО «Свобода», як сьогодні це роблять 450 кнопкодавів, обраних за партсписками», — зазначив Вадим Гладчук.

Відповідаючи на запитання журналістів, Вадим Гладчук зазначив, що неодноразово пропонував опозиційним кандидатам, зокрема й Юрію Левченко зняти свої кандидатури на його користь, однак згоди не отримав. «Усі соціологічні опитування, які проводились в районі свідчать, що єдиним реальним конкурентом Пилипишина залишаюсь я. Впевнений, що у кандидатів в депутати від опозиції, зокрема у Левченко, у Руслана Брицького, який висунуто УДАРом, самовисуванця Ігора Луценко, якого я дуже поважаю та згоден узяти до себе радником, є ці дані. На жаль, поки що ніхто не погодився на об`єднання. Хтось переоцінює власні можливості, комусь, думаю, забороняють партійні боси, що діють за вказівками з Банкової. Я впевнений в спроможності навіть за таких обставин – коли на Пилипишина працює не лише адмінресурс, але й низка «технічних» кандидатів — отримати перемогу. Однак за умови об`єднання опозиційних кандидатів та підтримки ними моєї кандидатури перемога була б більш переконливою», — зазначив Вадим Гладчук.

При цьому він додав що не полишає надію на підтримку дійсно опозиційних кандидатів. «До завершення виборчих перегонів ще кілька тижнів. Думаю, під час зустрічей з мешканцями району самі шевченківці умовлятимуть опозицію не гратися в гру, зрежисовану на Банковій та об’єднатися. Ми обов’язково це зробимо і я отримаю перемогу», зазначив Вадим Гладчук.

Вадим Гладчук, головний редактор інтернет-видання  sprotiv.org та газеті «Молодіжні Хроніки» тривалий час керував потужними всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями «Молодь — надія України» та «Громадський спротив». Отримав популярність серед киян через захист історичної спадщини, зелених насаджень. Свого часу був наймолодшим кандидатом в мери Києва, посівши в перегонах четверте місце.

Згодом спрямував діяльність очолюваних ним організацій на боротьбу з Тендерною палатою України — позаконституційною організацією, яка узяла під контроль мільярди державних коштів, що спрямовувалися на держзакупівлі. За сфабрикованою кримінальною справою був ув`язнений до СІЗО, однак виграв усі справи у судах. Діяльність Гладчука змусила Верховну Раду визнати Тендерну палату корупційним утворенням та ліквідувати її.

У передвиборчій програмі Вадима Гладчука на виборах 2012 року йдеться про введення в Україні повнофункціонального суду присяжних за західними зразками, мораторій на нові податки, зменшення податкового навантаження малого бізнесу, захист свободи слова, боротьбу з корупцію, зокрема у сфері держзакупівель.

З повним текстом передвиборчої програми громадяни можуть ознайомитися тут.

Телефон, за яким виборці можуть особисто зв’язатися з кандидатом в народні депутати Вадимом Гладчуком — (050) 462-94-15.