Гладчук про чергову зраду Зеленського

Для Зеленського не має значення – піаніно, рояль, фортепіано чи контрабас. Аби було чим грати реЗЕденту за росію.
У понеділок, 7 листопада 2022 року на відміну від минулих своїх відосиків, Зеленський цього разу не сказав про те, що путін має піти з посади, перш ніж переговори з росією можуть відбутися. Про цю зраду вже пише американська преса
Але найгірша ситуація нас чекає попереду за кілька місяців, коли імітуючи ображення Зеленський знову почне скаржитись на США та Європу, жалітись на те що український народ замерзає та сидить без електрики, що нам знову замало допомагають для вирішальної перемоги і йому треба домовлятися з путіним десь посередині та продовжувати велике крадівництво.
Пам’ятаєте березень місяць?
Невже Зеленський знову співатиме під дудку своїх кремлівських ляльководів маячню про країну агресора як безпекового гаранта України?
Російський блазень сотні мільйонів у рф заробив після 2014 року.
Офіційно!
“Де скарб твій, там буде й серце твоє”, – Євангеліє вiд Матвiя 6:21
“масква – любімий город”, – казав він у 2014 році біля Кремля. Зеленський полюбив москву та путіна давно. Коли ще на московських концертах та кремлівських лазнях у жіночому одягу танцював.
Міжнародний терорист путін має відповідати за злочини проти людяності, тероризм, розв’язання загарбницької війни, геноцид українців. Будь які переговори з цим російським терористом мають тривати не довше автоматної черги бійців ЗСУ.
Гладчук Вадим, фейсбук