Гладчук про протистояння ядерному шантажу росії

У 1962 році Радянський Союз вже використовував тактику ядерного шантажу у холодній війні проти США.
Про це є дуже цікавий фільм.
Тринадцать днів (англ. Thirteen Days) — американський історичний фільм-драма режисера Роджера Дональдсона, знятий у 2000 році. Фільм ґрунтується на реальних подіях, які відбувалися під час Карибської кризи у 1962 році. Заснований на однойменній книзі Роберта Кеннеді, який брав безпосередню участь у подіях, а також на магнітофонних записах, зроблених під час нарад в Білому Домі в дні кризи
У 2022 році міжнародний терорист путін теж вдався до ядерного шантажу НАТО та України.
Президент Джо Байден заявив, що у США погрози путіна застосувати тактичну ядерну зброю сприймають як реальні і вони можуть призвести до “Армагеддону”. Байден вважає, що ці погрози є чи не найбільшим такого роду ризиком з часів Кубинської кризи.
“Він не жартує, коли говорить про потенційне використання тактичної ядерної зброї або біологічної та хімічної зброї, тому що його армія, можна сказати, доволі неефективна, — додав Байден. – Я не думаю, що існує така річ, як здатність легко використовувати тактичну ядерну зброю і не закінчити Армагеддоном”, – цитує слова Байдена Bloomberg.
Рекомендую українським урядовцям подивитися “Тринадцать днів”, щоб навчитися як протистояти ядерному шантажу російських загарбників.
Вадим Гладчук, фейсбук