Гладчук:”Зрадник Зеленський хоче кинути за грати всіх хто не дав йому здати Київ путіну?”

Зрадник Зеленський хоче кинути за грати всіх хто не дав йому здати Київ путіну?

Вадим Гладчук цитує Serhiy Rudyk:

“Учора ввечері з допису Юрій Бутусов дізнався про кримінальне провадження проти генерала Кривоноса. І що сказати – був шокований.

Особисто з генералом не знайомий, але все, що знаю про нього – це вчинки гідні поваги. Найголовніше – розбудова з нуля Сил спеціальних операцій, які зараз забезпечують «бавовною» окуповані території.
Мої друзі під керівництвом Кривоноса забезпечували оборону Жулянського аеропорту. І не потрібно бути військовим експертом, щоб розуміти що ризик перетворення Жулян на Гостомельський аеропорт-2 був дійсно великим. І люди, які знали як, вміли і реально організовували оборону столиці гідні лише поваги.
Складається враження, що справа ДБР «про незаконний захист аеропорту» просто списана з кремлівських темників. Більшого паскудства своїй країні складно уявити.
Ця справа – не лише питання політичних розбірок, дурості ДБР чи діагнозу владі. Це підрив авторитету ЗСУ, та публічна зневага держави до кожного героя який захищав, Київ, Бучу, Ірпінь та сотні інших наших міст і сіл.”
Вадим Гладчук, фейсбук