Гладчук:”Що, зрадлива Зе-влада поклала на захисників Маріуполя?”

“Вдалось вивезти”, – каже Зеленський. Таке враження, що наших громадян вивезла Україна на підконтрольну їй територію, а не росія на окуповану.
Ze назвав єдиним позитивним моментом переговорів з росією те, що вдалося вивезти людей з Маріуполя: “Єдиний позитивний момент – якщо можна сказати, що це позитив – це те, що сторони почали говорити щодо розблокування “Азовсталі” і вивезення людей з Маріуполя”.
Як може бути полон захисників Азовсталі позитивом? Це маніпуляція та брехня.
Чомусь в зеленому марафоні на ТБ вже геть навіть і одним словом не згадується ані Маріупіль, а ні полонені захисники. Медіабляді з ЗЕ-телебачення піарять кума путіна з наклепами на Порошенка, щоб громадяни забули “сталевих людей” з Азовсталі.
Адвокати Циганков та Кікін просять міноборони Резнікова допомогти з правовим захистом полонених героїв з Азовсталі. https://sprotiv.org/71595#.Yo3_EqhByUk
А у відповідь тиша.
Що, зрадлива Зе-влада поклала на захисників Маріуполя? Допомогає путіну у “денацифікації” – знищенні патріотів?
За наявною інформацією, більшість бійців “Азову” росіяни утримують у в’язниці в селі Оленівка, а менша група важкопоранених бійців перебуває в лікарні міста Новоазовськ на окупованій частині Донецької області. За даними рф у полон здалося 2430 оборонців Маріуполя.
Вадим Гладчук, фейсбук