Вадим Гладчук про розмінування виходу з Криму

Відповідальні за розмінування на ділянках “Чонгар” і “Каланчак” – Зеленський, Єрмак і Верещук. Розмінування виконано навмисне й завершено за 10 днiв до повномасштабного вторгнення російсько-фашистських аґресорів.
Скільки через це загинуло людей – страшні цифри нам ще тільки належить дізнатись.
Вадим Гладчук цитує  Lesya Porutska-Sakovych:
“Розмінування виходу з Криму – продукт діяльности Єрмака у недоброї слави “тристоронній групі” та “Нормандській четвірці”.

Єрмак: “Наша делеґація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні [2020 року] 20 ділянок для РОЗМІНУВАННЯ. Потрібно швидко виконувати цей план.”
Не-на-часі?! НІ, Є Й БУДЕ НА ЧАСІ.
Аж до суду над винуватцями.
Хронологія (с):
26 ЛЮТОГО 2020 року Володимир Зеленський [після таємних відвідин Оману для зустрічі з Патрушевом наприкінці січня 2020. – L. P.-S.] анонсував плани щодо Чонгару: “Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб – центр надання адміністративних послуг, зону відпочинку та інші дуже важливі об’єкти”.
10 ГРУДНЯ 2020 року Єрмак звітував про виконання плану щодо домовленостей та зобов’язань, які виникли на зустрічi лідерів “Нормандської четвірки”.
“Завдяки зміні президентом Зеленським принципів державної політики, Україна робить набагато більше для допомоги нашим громадянам, які змушені залишатися на тимчасово окупованій території, ніж було домовлено, ” – заявив Андрій Єрмак.
“Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості СМЕРТОНОСНИХ МІН”, – наголосив керівник ОП Єрмак і додав: “Наша делеґація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для РОЗМІНУВАННЯ. Потрібно швидко виконувати цей план. Цю роботу може на власні очі побачити кожен, хто відвідає нові контрольні пункти на лінії розмежування, розбудовані за принципом сучасних сервісних хабів”, – заявив Андрій Єрмак.
23 ЛИСТОПАДА 2021 року віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить автобусні шатли на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”: від пункту пропуску до адміністративної межі.
14 ЛЮТОГО 2022 року на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” розпочали курсувати автобусні шатли від пункту пропуску до адміністративної межі. На тиждень раніше ніж обіцяли, прорапортувала Ірина Верещук.
24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ через КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” на територію України увійшли війська РФ, які захопили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.
У сухому залишку: відповідальні за розмінування на ділянках “Чонгар” і “Каланчак” – Зеленський, Єрмак і Верещук. Розмінування виконано навмисне й завершено за 10 днiв до повномасштабного вторгнення російсько-фашистських аґресорів.
Скільки через це загинуло людей – страшні цифри нам ще тільки належить дізнатись.
.
.
PS. Kviatkovskyi Viktor:
До речі, у КК України є стаття за укриття інформації про злочин і є стаття за полишення людей в небезпеці.
До Зеленського буде застосовано багато статей КК, від посадових до 135 КК.
Він знав про напад, про небезпеку і залишив людей у небезпеці, які в результаті: загинули, яких ґвалтували, катували і частина з яких залишилися в окупації через нього та його злочинне угруповання.
Зеленський вчинив злочин – евакуював свою сім’ю, а простим українцям побажав гарних травневих свят із шашликами.
Мерзотник максимального рівня буде сидіти у в’язниці!”
Вадим Гладчук, фейсбук