Суд зобов’язав власника сайтів-смітників спростувати наклепи на Гладчука. Документ

Gladchuk-2012-z-praporom1-286x500

Печерський районний суд міста Києва видав виконавчий лист, яким зобов’язав власника низки сайтів-смітників Сергія Чепика спростувати поширені ним вигадки про відомого журналіста та політика Вадима Гладчука. Повний текст рішення суду розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зокрема, суд зобов’язав Сергія Чепика опублікувати на веб-сайті govnometam.net спростування недостовірної інформації, поширеної шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлення: «Вадим Гладчук признал: он уголовник, шантажист и платный агитатор». Спростування має бути опубліковане на тій самій веб-сторінці та тим самим шрифтом, що й спростоване повідомлення, а також бути наступного змісту: «Власник сайту Чепик Сергій Валерійович спростовує недостовірну інформацію, поширену щодо Гладчука Вадима Федоровича шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлення про те, що «Вадим Гладчук признал: он уголовник, шантажист и платный агитатор».

Також суд зобов’язав Сергія Чепика опублікувати на веб-сайті ukrvor.com спростування недостовірної інформації, поширеної шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлень: «Пять кавказских волосатых женщин страпоном изнасиловали Вадима Гладчука», «Вадим Гладчук: «Меня использовали как проститутку»», «Пять кавказцев насиловали Гладчука» та «Продажный Гладчук за 100 долларов сорвал митинг обманутых киевлян». Спростування має бути опубліковане на тій самій веб-сторінці та тим самим шрифтом, що й спростоване повідомлення, а також бути наступного змісту: «Власник сайту Чепик Сергій Валерійович спростовує недостовірну інформацію, поширену щодо Гладчука Вадима Федоровича шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлення про те, що «Пять кавказских волосатых женщин страпоном изнасиловали Вадима Гладчука», «Вадим Гладчук: «Меня использовали как проститутку»», «Пять кавказцев насиловали Гладчука» та «Продажный Гладчук за 100 долларов сорвал митинг обманутых киевлян».

Окрім того, суд зобов’язав Сергія Чепика опублікувати на веб-сайті gladchuk.net спростування недостовірної інформації, поширеної шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлення: «Расценки за заказухи на сайтах Гладчука http://sprotiv.org – 2000 у.е http://nacburo.org – 1200 у.е http://ua3.info – 1000 у.е http://www.grivna.eu – 800 у.е http://pogromu.net – 1000 у.е http://www.pr-ukraine.org.ua – 1400 у.е. Хозяин всех вышеперечисленных интернет-ресурсов журналист-оборотень, псевдоборец за правду Вадим Гладчук». Спростування має бути опубліковане на тій самій веб-сторінці та тим самим шрифтом, що й спростоване повідомлення, а також бути наступного змісту: «Власник сайту Чепик Сергій Валерійович спростовує недостовірну інформацію, поширену щодо Гладчука Вадима Федоровича шляхом розміщення на даному веб-сайті повідомлення про те, що «Расценки за заказухи на сайтах Гладчука http://sprotiv.org – 2000 у.е http://nacburo.org – 1200 у.е http://ua3.info – 1000 у.е http://www.grivna.eu – 800 у.е http://pogromu.net – 1000 у.е http://www.pr-ukraine.org.ua – 1400 у.е. Хозяин всех вышеперечисленных интернет-ресурсов журналист-оборотень, псевдоборец за правду Вадим Гладчук».

«Я не знаю, хто такий Сергій Чепик. Очевидно, це підставна особа без імені і без совісті. Він жодного разу не з’явився на суд, а рішення суду не виконує. Я маю намір добитися примусового виконання цього судового рішення та притягнення наклепника Чепика до кримінальної відповідальності за умисне невиконання рішення суду» – заявив Вадим Гладчук.

Також політик пообіцяв, що не дозволить засмічувати Інтернет безвідповідальними вигадками. «Я прекрасно знаю, скільки і хто платить за передрук подібних дурниць про мене. Це вже не смішно. За кожен нерв моїх близьких та друзів, зокрема, і колег — журналістів, попсований цією заказухою, продажні лайномети відповідатимуть в суді» – підкреслив він.

vikon-list_1vikon-list_2