Гладчук про виклик Парубія посіпакам кремля

Парубій тоді кинув виклик посіпакам кремля

Вадим Гладчук цитує Андрія Парубія:

“Саме в цей день, синхронною ратифікацією у Верховній Раді України та російській думі злочинних «Харківських угод», було запущено механізм війни, яка вибухнула ракетними ударами росії по Україні на світанку 24 лютого 2022 року. Війни, у якій Україна вже 63 дні виборює своє право на життя і гідне майбутнє.

Ще тоді я передбачав жахливі наслідки того підлого злочину проти України і українців, які вчинив тодішній режим Януковича — зграя продажних російських маріонеток. І 27 квітня 2010-го, у залі Верховної Ради, я робив те, що міг у тих жорстких обставинах. Тоді я відчайдушно намагався хоч якось, хоч будь-яким чином, зупинити страшне майбутнє лихо, яке передчував ще у мирному квітні 2010-го. Не вдалося. Нас було надто мало, кремлівської швалі — надто багато.
Та відтоді все змінилося. Українці змінилися. Ми перемогли у Революції Гідності. Ми створили, буквально з нуля, сучасні, потужні українські Збройні Сили. З 2014-го ми будуємо нову, могутню Україну. Ми стали сильними. Впевненими у собі. Ми б’ємо ворога. Сьогодні вже вибухає і горить на території країни-агресора.
Ніколи більше в Україні не буде ні «Харківських угод» ні будь-чого подібного. А завжди буде Єдність, Сила, Гідність і Процвітання. І повага всього світу. За це ми сьогодні боремося. Мужньо і успішно.
Переможемо!
Слава Україні!”
Вадим Гладчук, фейсбук