Вадим Гладчук про зрадника Коломойського

Що треба робити з цим зрадником?

Вадим Гладчук цитує Олександра Іванова:

“Коломойський дав інтерв’ю виданню New York Times. Ось кілька цитат:

“Люди хочуть миру, доброго життя, вони не хочуть воювати. А ви, – Америка, – змушуєте нас воювати і навіть не даєте нам грошей на це”
Сполучені Штати просто використовують Україну, щоб спробувати послабити свого геополітичного конкурента.
“Війна проти Росії, – сказав він, – до останнього українця”.
Відновлення зв’язків з Росією стало необхідним для економічного виживання України. Він вважає, що рана війни заживе.
“Дайте їй п’ять, 10 років, і кров буде забута”, – сказав Коломойський.
“Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні”. “Який найшвидший спосіб вирішити проблеми і відновити стосунки? Тільки гроші”.
Олігарх заявив, що якби він був президентом України, він би почав розслідування, якого домагався президент США Дональд Трамп. На питання, чи не поставить це Україну під удар, якщо на президентських виборах в наступному році переможе демократ, Коломойський відповів: “Якщо вони будуть мудрувати з нами, ми підемо до Росії”.
“Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави”, – сказав він. “Ваше НАТО буде мочити свої штани і купувати памперси”.
Отже, Коломойський відкрив карти. Він хоче дружити з Росією, відібрати ПриватБанк (зараз цього не дає зробити Захід), заробляти бабки з росіянами. Його цілком влаштовує, що Україна зникне, але він буде в шоколаді. Тепер цілком зрозумілими є поспішні капітулянські смикання Зеленського і Ко на будь-яких умовах Росії.
Коломойський зробив свій вибір на користь Росії. Зеленський виконує волю Коломойського, принаймні поки що. Якщо в нього немає інстинкту самозбереження – буде виконувати до останнього. Ми свій вибір теж маємо – Україна. Ми знаємо як вирішувати ці протиріччя. Побачимося 21 листопада на Віче “Ми маємо гідність!”
Вадим Гладчук , фейсбук