Гладчук про державну незалежність та територіальну цілісність України, за право громадян жити у своїй демократичний державі

24 серпня найголовніше свято нашої держави – День Незалежності України.
Саме на державну незалежність та територіальну цілісність України у 2014 році зазіхнули російські імперіалісти. Окупувавши фактично без жодного пострілу Крим, путін та його злочинне угрупування у Кремлі 8 років тероризували український Донбас. Метою шантажу та терору проти наших громадян була вимога росіян щодо відмови України від вступу у НАТО та ЄС, визнання легітимною анексії окупованих українських територій.
Обрання блазня президентом України психопати у Кремлі оцінили як вікно можливостей для проведення бліцкригу та повної окупації всієї нашої країни.
Але не так сталося, як бажалося рашистам. ЗСУ, відроджене Петром Порошенко, та тисячі українців, що взяли у руки зброю, змогли зупинити та відкинути від Києва орду путінських мародерів і гвалтівників. Весь світ, об’єднавшись навколо протидії мілітаристській експансії та Третій світовій війні, ввів санкції проти країни-агресора, роблячи збитковою війну для росіян.
Ця оборонна війна українського народу є війною за державну незалежність та територіальну цілісність України, за право громадян жити у своїй демократичний державі.
І я знаю, що Україна переможе. Питання тільки часу і ціни нашої перемоги. Україна буде незалежною та вільною.
З Днем Незалежності України!
Слава Україні!