Вадим Гладчук :”Зеліна правда знову бреше”

Ukrainian:
“Українська правда” вкинула від Офісу президента інформацію, що дискредитує США: буцімто Держсекретар Блінкен привіз від Байдена листа з вимогою до влади України сісти за стіл переговорів із Путіним.
Абсолютна нісенітниця.
Але Блінкен привіз іншого листа…
З вимогою провести конкурс на голову НАБУ та запустити антикорупційні інституції, перестати красти гуманітарну допомогу та вбивати демократичні свободи.
Зеленський вирішив, що може просто дезінформувати українське суспільство на свою користь??
УкраїнаПереможе:
Это уже называется не журналистика… это активные мероприятия. Т.е. по сути УП принимает участие в ИПСО в интересах Ермака. Вброшенный тезис о ультиматуме Блинкена явная деза.
olypet:
Упячка – це зливний бачок єрмака-подоляка, але хтось вже дав по пустій макітрі і виповз михась зі спростуванням, що це маячня і ніяких інсайдів не було.
Хлопці, у вас ще піпіськи не виросли грати у бондів з американцями. Вони ж вас, мародерів прорахували на сто кроків вперед. Довіра тримається на ЗСУ.
А УП та ОПу пора брати за ж@пу
Агія Загребельська:
Банкова антиамериканська від мозоку до кісток. Вони не хочуть, щоб сюди приїжджали політики та дипломати з США.
Вони ненавидять, коли в Україну їде Блінкен або Остін і системно намагаються зіпсувати візити, щоб менше бажання було у американців сюди їздити.
Їх мрія: щоб долари та зброю перекидували через парканчик і навіть не заїкалися, що це хтось дав, а не Банкова сама знайшла.
Чому?
Бо США говорять про реформи
Про призначення голови НАБУ
Про санкції на Фрідмана
Про вищу раду правосуддя
І взагалі ставлять під сумнів, що в Україні є цар та люд, розповідаючи про демократію, свободу слова та вибори.
Отак все просто і одночасно гидко.