Гладчук про результати президентських виборів 2019 року, які стали найвдалішою спецоперацією російських спецслужб

 

Нажаль лохторат у 2019 році не зрозумів головного меседжу виборчої кампанії Порошенка.
Велику війну та руїну принесли в нашу Україну саме результати президентських виборів 2019 року, які стали найвдалішою спецоперацією російських спецслужб.
Зомбовані російським серіалом “Слуга народу” виборці проголосували за улюбленого блазня путіна, який у той час вів бізнес у росії та заробляв мільйони російських рублів:
Як журналіст та громадський діяч я знав про співпрацю Зеленського з країною-агресором, передбачав наслідки для України президентства Зеленського, як загрозу національній безпеці Україні та під час виборчої кампанії зареєстрував свою заяву про кримінальне правопорушення до Служби безпеки України щодо державної зради Зеленським В.О. – це ст. 111 Кримінального кодексу України.
У ніч підрахунку голосів 21 квітня 2019 року від розуміння катастрофічних наслідків обрання резидента “Буратіно” у мене з’явилося сиве волосся.
Я впевнений, що не було цього геноциду українців, як в Ізюмі, Бучі, Маріуполі, якщо в свій час продовжили термін президенства Петра Порошенка!
Петро Олексійович зробив і робить досі все можливе і неможливе, щоб Україна була захищеною! І путін не зміг би навіть рипнутися, забувши би дорогу в Україну назавжди!
Але голоси обманутих російською пропагандою виборців були віддані за блазня, ухилянта, брехуна, лицеміра, афериста та зрадника!
Зеленський – ворог України та зрадник.
Він в інтерв’ю Reuters несе маячню про дипломатичний шлях повернення Криму.
Дипломатичний шлях, іншим словом здача Криму. Як можна дипломатичним шляхом повернути, коли росії насрати на дипломатію і усі договори які підписувала, вона завжди порушувала.
Після Бучі і Ізюма той, кого критикувати не можна, продовжує мряти про те, аби зазирнути в очі хуйлу, зберегти йому обличчя і спробувати “зійтися десь посередині” за столом переговорів?
Крим та Донбас – це Україна.
Якщо зараз його ми не повернемо тимчасово окуповані території військовим шляхом, то воювати через територіальні претензії росії будуть наші діти та онуки.