Біля Ради протестували проти оподаткування нерухомості та впровадження валютного податку. 2 фото

Біля Верховної Ради 4 грудня 2012 року зібралося близько 10 громадян з плакатами та гучномовцями. Вони протестували проти введення податку на обмін валют, а також оподаткування нерухомості.

Протестувальники тримали плакати: «Ні новому податку на нерухомість», «Ні введенню грабіжницького валютного податку», «Спочатку європейські зарплати, а потім нові податки».

За словами організатора акції редактора опозиційного часопису «Спротив» Вадима Гладчука, вони мають намір продовжувати акцію протесту «до того часу, поки депутати не відмовляться від ідеї введення нових податків».

Говорячи про наслідки введення нових податків, активіст наголосив, що оподаткування нерухомості призведе стагнації економіки та «до згортання будівництва».

Він також вважає недоцільним оподаткування валютних операцій зазначивши, що Україна і так є світовим лідером за кількістю податків — українці платять 135 податків.

proti-valutnogo-podatku1-1

proti-podatku-na-neruhomist1-1

Нагадаємо, глава Національного банку Сергій Арбузов вважає за необхідне прийняття Верховною Радою законопроекту № 11433, внесеного депутатом від фракції Партії регіонів Віталієм Хомутинніком, що передбачає введення 15% збору до Пенсійного фонду з продажу фізичними особами готівкової іноземної валюти.

16 листопада депутати Верховної Ради, голова комітету з питань фінансів, банківської справи, податкової та митної політики В.Хомутиннік зареєстрував у парламенті законопроект № 11433, що передбачає введення збору в ПФ з продажу фізособами готівкової валюти у розмірі 15% суми угоди.

20 листопада В.Хомутиннік відкликав цей законопроект для доопрацювання.