Вадим Гладчук:” Придністров’я – небезпека для України”

Кожного разу, коли Україна повинна, навіть забов’язана застосувати силу, з’являються носії сопливих ідей, що так не можна робити. А потім ми отримуємо чергову сраку.
Придністров’є – це тимчасово окупована територія Молдови, де розташована російська армія. Тільки таке розуміння повинно бути. І оці кудахтання зелених гнид, що тільки Молдова може вирішити питання Придністров’я… Це взагалі розумовий жах! Хто, Молдова? Яка 30 років не може нічого вирішити і навіть не збирається? Санду з повними штанями від переляку Хуйлом не може навіть зайняти зараз проукраїнську позицію, а ми будемо надіятися, що Молдова щось вирішить? О, боги! Як це можна взагалі озвучувати зеботам?
До того ж спікер Повітряних сил Юрій Ігнат повідомляв, що ракети, що потрапили до аеропорту у Вінниці, було запущено з території Придністров’я.
Є, як приклад, відповідне відео на ютубі з заголовком: “З Придністров’я запускають крилаті ракети в Україні”
Прямо зараз ми можемо за декілька днів розчавити шматок росії під нашим боком, який завжди був проблемою для України. Який завжди був осередком антиукраїнської агентурної та підривної діяльності. Який завжди був чорною діркою для українських контрабандистів, які ставали агентами ФСБ задля можливості займатися контрабандою. Що, всі забули, куди побігли порганізатори антиукраїнських заворушень та ОНР в Одесі у 2014 році?
Саме зараз, під час війни з росією, російські війська на окупованій території Молдови є абсолютно легітимною ціллю для ЗСУ.
Так, а тому числі, задля превентивного удару. Бо це зараз там нібито 3000 російських військових. Але, справжньої кількості ніхто не знає. Як ніхто не знає, яка кількість може буде додана в разі необхідності. Плюс 8000 армії терористичного угрупування ПМР, яке виконує накази Москви, з резервом у 80 000. І якщо ми будемо зволікати з ударом по Придністров’ю, отримаємо там суттєвий військовий контингент росії готовий до наступу на Одесу. Росія прямо заявляє про “пробиття” коридору до Придністров’я. Так чому ж не позбавити її такої цілі та знищити ті склади з боєприпасами та зброєю російської армії біля Тирасполя? Чи, краще, давайте почекаємо, коли нам вдарять в спину?
Тоді буде новий Маріуполь – Одеса!
Вадим Гладчук, facebook