Гладчук:”росія – це країна-агресор. Всі хто має бізнес з росією – зрадники. Збагачують наших ворогів своїми податками.”

 

росія – це країна-агресор. Всі хто має бізнес з росією – зрадники. Збагачують наших ворогів своїми податками.
Зеленський зрештою визнав, що має кінобізнес в Росії.
Його кінокомпанія “Грин Филмс” подавалась на конкурс російського Мінкульту на фінансування своєї кінострічки з бюджету Росії. Це було у 2017 році (За 2017 рік безповоротні втрати Збройних сил України у боях за територіальну цілісність нашої держави складають майже дві сотні військовослужбовців. Про це йдеться у відповіді Генштабу ЗСУ на запит ВВС Україна) . Таким чином Зеленський сам спростував тезу про те, що його продакшн там фільмів після 2014 більше не знімає, а тільки збирає роялті за попередні роки.
Журналісти знайшли три російські компанії, які займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: “Вайсберг Пикчерс”, “Платинумфильм” і “Грин Филмс”.
За даними Федеральної служби державної статистики росії, у 2014 році розмір грошових надходжень на рахунки “Грин Филмс” склав понад 340 мільйонів рублів, у 2015-му – близько 208 мільйонів, у 2016-му – трохи більше ніж 123 мільйони рублів.
У 2017 році розмір надходжень “Грин Филмс” зріс до до майже 180 мільйонів. Серед них від оренди, роялті, ліцензійних платежів – близько 143 мільйонів рублів.
Може тому Зеленський та призначене ним РНБО вперто не бачать скупчення російських військ на кордоні з нашою Україною?
Може через сотні мільйонів російських рублів Зеленський відвів війська з облаштованих та укріплених позицій, з територій відвойованих за часів Порошенка?
Може тому Зеленський зізнався у зриві спецоперації США, України та Туреччини по затриманню терористів приватної компанії Вагнера?
Я знаю, що неможливо перемогти ворога під керівництвом зрадників.
Чому досі українці не виходять на Майдан та толерують зрадників і ворогів на керівних державних посадах?
Вадим Гладчук  facebook