Гладчук про звернення преЗЕдента стосовно Дня Пам‘яті та примирення

Зеленський мене продовжує дивувати. Своєю ватністю та дрімучим совком. Прочитав його звернення стосовно Дня Пам‘яті та примирення. У мене враження, що його писали російські політтехнологи, а потім загнали у гугл транслейт.
Або прес-служба ЗЕ сплагіатила в ОПЗЖ звернення кума путіна Медведчука?
А може цей хомо советікус знову хоче знайти плюси СРСР?
Чому преЗЕдент у цей день не каже, що Хуйлостан успадкував бажання війни від СРСР і здійснює агресією проти Україні?
Чому Зеленський не говорить про рашизм? Цей сучасний сплав більшовизму, фашизму і нацизму. Великодержавний шовінизм став частиною загарбницької політики путінської росії.
Я писав 6 травня, що боролися українці в Другу світову не лише з нацистами, а й з комуністами за свою державу – Незалежну Україну:
Але Зеленський про збройну боротьбу за Україну, у якій за даними 4-го відділу МДБ УРСР, в 1944—1956 рр. загинуло 155 108 вояків УПА і підпільників ОУН не згадує зовсім!
На відміну від Зеленського Президент України Петро Порошенко у своєму пості у фейсбук визначив, що “Гітлер і Сталін — одного поля ягоди. І Путін, так само, як і вони, палій війни, який нищить міжнародне право, а землі сусідів розглядає як «життєвий простір» для своєї імперії”.
“Путін — капут! Слава Україні!”, – пише Порошенко, але Зеленський продовжує по-собачому заглядати в очі агресору.
Як приклад, чомусь серед народів, які боролися з нацизмом Зеленському “обов’язково” треба першими було написати росіян.
Але це не так! Загальна кількість мобілізованих з території України за роки війни до Червоної армії становила близько 7 мільйонів. Кожний другий з них загинув, а кожний другий з тих, хто залишився живим, став інвалідом. Крім Червоної армії, вихідці з України воювали в арміях Польщі (120 тисяч), США (80 тисяч), Канади (45 тисяч), Франції (5 тисяч). Сотні тисяч українців боролися проти нацистів у лавах партизанів та повстанців. Україна дала Червоній армії 7 командуючих фронтами і арміями, 200 генералів. Понад двом тисячам українців було присвоєне звання героя СРСР. У 1944 році кожен третій військовослужбовець Червоної армії був вихідцем з території України. У піхотних частинах і з’єднаннях 1–4 Українських фронтів українці становили 60–80%.
Сукупні демографічні втрати на території України впродовж 1939–1945 років, включаючи військових і цивільних, оцінюються у 8–10 мільйонів осіб. Загалом же з 1941 до 1945 роки, враховуючи тих, хто загинув від рук обох режимів, був вивезений на примусові роботи, репресований або ж депортований, населення України зменшилося з 41 до трохи більше, ніж 27 мільйонів. Було зруйновано майже 700 українських міст і 28 тисяч сіл, вивезено 550 промислових підприємств, незліченну кількість історичних цінностей. Україна в результаті Другої світової війни зазнала матеріальних втрат у розмірі понад 45% від збитку усього СРСР.
Може у ЗЕ є мрія стати відповідальним за нічний горшок путіна та жити у Кремлі?
Ось архівне відео про це:
Може саме тому Зеленський у своїй політиці недалеко відійшов від путіна, Сталіна та Гітлера. Цих чотирьох диктаторів об’єднує монопартійність у парламенті, повний контроль урядів та постійні спроби узурпації влади.
Думаю з часом історики Голодомор проти українців, влаштований “слугами народу” у часи сталінізму, будуть порівнювати з Ковідомором часів “зеленизму” через їх спільну штучність.
Причиною Голодомору стала спланована конфіскація врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками радянської влади впродовж Голодомору 1932—33 років безпосередньо призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах, при цьому радянська влада мала значні запаси зерна в резервах та здійснювала його експорт за кордон під час Голодомору, забороняла та блокувала виїзд голодуючих поза межі Української СРР.
У 2020-21 роках слуги народу повторили злочин свої дідів проти українського народу – десятки мільярдів гривень з антиковідного фонду закатали в асфальт, почавши вакцинацію на 2 місяці пізніше, чим інші країни, що призвело до смерті 46 200 громадян України станом на 8 травня 2021 року.
Вважаю, що зрадник, хронічний ватник та совкодрочер не може бути президентом України.
Зеленський?
Ніколи знову!
Робіть репост, якщо ви згодні зі мною.
Вадим Гладчук, фейсбук