Партії регіонів по 223 округу вдалося забезпечити перемогу Пилипишину

Pilipishin-Victor3

На 223-му одномандатному виборчому окрузі, що в Києві, за підтримки партії регіонів переміг самовисуванець Віктор Пилипишин.

Про це йдеться на офіційному сайті ЦВК.

За результатами опрацювання 100%  бюлетенів, Пилипишин набрав 44,89%. Його найближчий конкурент, кандидат від ВО “Свобода” Юрій Левченко набрав 40,58% голосів.

Зауважимо, за даними екзит-полу соціологічної групи “Рейтинг”, на 223-му окрузі перемагав Юрій Левченко (51,8%), Віктор Пилипишин був на другому місці (34,8%).

Кандидат у народні депутати по 223 округу Вадим Гладчук вважає повторні вибори сфальсифікованими. «Підкуп виборців, десятки технічних кандидатів, сформовані з титушек дільничні виборчі комісії, брехливі реклама Пилипишина та його банери у змі, каруселі та вкидування пачок бюлетенів, зарахування ДВК Пилипишину бюлетенів з позначками за інших, недопуск журналістів та спостерігачів до #ОВК223, переписування протоколів або їх заповнення і підписування ще до завершення підрахунку голосів, відсутність рівних можливостей для агітації, тощо», — обурюється редактор опозиційного часопису «Спротив» у Фейсбуці.