Гладчук про зрив вакцинації проти COVID-19

May be an image of текст «3е! мбабве Pb 0»

Нашій Україні з преЗЕдентом Зеленським та “Слугами народу” тепер далеко навіть до найбідніших країн світу!
У Зімбабве розпочалася вакцинація від COVID-19, повідомляє 5 канал.
Степанов летить в Індію для перемовин з найбільшим виробником вакцин у світі – Serum Institute of India.
Щоб проконтролювати відправку COVID-вакцин в Україну, – пише УП
Міністр у нас експедитором підробляє?
Невже у зекоманди один тупий піарник на всіх? Раніше Седлецька особисто з зараженими у Санджарах сиділа, а тепер Степанов за вакциною помчався?
Чи може Степанов полетів в Індію, щоб особисто отримати готівкову премію за найуспішніше у світі розкрадання багатомільярдного ковід фонду від своїх бізнес партнерів?
Я не певний, що в Індії то вакцина, а не плацебо. Phazer лише у багатьох дослідженнях показує свою дуже високу ефективність, у тому числі і до нових штамів коронавірусів. Вакцина Pfizer знижує захворюваність на COVID-19 на 94%: ізраїльське дослідження:
До речі, у Польщі відмовились від вакцинації людей похилого віку COVID-вакциною британо-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca. Для пенсіонерів будуть передбачені препарати Pfizer і Moderna
Швеція також не робитиме щеплення літніх людей вакциною AstraZeneca
У фракції “Слуга народу” вважають, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов несе особисту відповідальність за початок вакцинації, і в разі її провалу обіцяють ініціювати його відставку.
Але вакцинація вже провалена! Весь світ два місяці вакцинується. По факту ми маємо неврятовані тисячі людських життів українських громадян. Тому, за таке треба не тільки звільняти, але й карну справу відкривати!
У мене медична освіта. Червоний диплом та досвід роботи на швидкій. Я перший в України заявив про необхідність протиепідемічних заходів щодо КОВІД ще 10 лютого 2020 року.
Багато читав досліджень про ефективність різних вакцин. Phazer ефективніша за інші у рази.
До речі, віагру винайшла теж ця фірма.
Тому прошу МОЗ не витрачати держкошти на закупівлю російських шмурдяків та індійських плацебо.
Вакционуватися буду тільки Phazer.
Також звертаю увагу СБУ, що Степанов колись зізнавався – він навмисно відклав до кінця виборчого процесу виплату, ініційовану наприкінці 2018 року, одноразової допомоги найбільш незахищеним верствам населення області
Тоді Степанов інтригував проти Президента України Петра Олексійовича Порошенка, тому що був людиною Коломойського? Проти кого і за чим завданням Степанов зірвав вже другий місяць інтригує, не забезпечивши придбання ефективних вакцин? Коломойського чи путіна?
Робіть репост, якщо ви підтримуєте відставку Степанова з посади міністра за зрив вакцинації проти COVID-19.
Вадим Гладчук, фейсбук